Utkání

Ročník 2008: Krajská liga starších žáků

Přípravné utkání, středa 11. 8. 2021

HC Kobra PrahaHC Chrudim

5:5 (1:2,1:2,3:1)
Přípravné utkání, čtvrtek 19. 8. 2021

SC KolínHC Chrudim

1:12 (0:1,0:4,1:7)
Přípravné utkání, pátek 20. 8. 2021

HC ChrudimHC Kobra Praha

7:0 (2:0,4:0,1:0)
Přípravné utkání, středa 25. 8. 2021

SKLH Žďár nad SázavouHC Chrudim

5:9
Přípravné utkání, pondělí 30. 8. 2021

HC ChrudimSC Kolín

12:2
1. kolo, neděle 12. 9. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Litomyšl

5:1 (2:0,3:0,0:1)
2. kolo, sobota 18. 9. 2021, Zimní stadion Skuteč

HC SkutečHC Chrudim

4:6 (3:1,0:5,1:0)
3. kolo, neděle 19. 9. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Polička

2:7 (0:2,1:0,1:5)
4. kolo, sobota 25. 9. 2021, Zimní stadion Choceň

HC ChoceňHC Chrudim

3:5 (2:0,0:2,1:3)
5. kolo, úterý 28. 9. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Dynamo Pardubice

1:13 (0:5,0:5,1:3)
6. kolo, sobota 2. 10. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC HlinskoHC Chrudim

5:3 (2:0,1:2,0:3)
7. kolo, sobota 9. 10. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimTJ Loko Česká Třebová

4:3 (0:1,2:1,2:1)
8. kolo, sobota 16. 10. 2021, REHAU arena Moravská Třebová

HC Slovan Moravská TřebováHC Chrudim

4:1 (0:2,1:1,0:1)
10. kolo, neděle 24. 10. 2021, Zimní stadion Litomyšl

HC LitomyšlHC Chrudim

2:2 (0:0,2:1,0:1)
13. kolo, neděle 7. 11. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Choceň

6:3 (1:2,2:1,3:0)
11. kolo, středa 17. 11. 2021

HC ChrudimHC Skuteč

10:1 (3:0,2:0,5:1)
17. kolo, sobota 27. 11. 2021

HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

16:2 (6:1,4:1,6:0)
15. kolo, neděle 28. 11. 2021

HC HlinskoHC Chrudim

2:10 (0:2,2:7,0:1)
12. kolo, pondělí 29. 11. 2021, Zimní stadion Polička

HC PoličkaHC Chrudim

3:6 (1:1,1:3,1:2)
14. kolo, úterý 30. 11. 2021

HC Dynamo PardubiceHC Chrudim

6:2 (0:0,3:1,3:1)
2. kolo, neděle 12. 12. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Hlinsko

7:4 (1:1,3:2,3:1)
4. kolo, neděle 2. 1. 2022, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

1:9 (0:2,0:5,1:2)
5. kolo, neděle 9. 1. 2022, Zimní stadion Litomyšl

HC LitomyšlHC Chrudim

4:2 (1:1,2:1,1:0)
7. kolo, neděle 16. 1. 2022

HC SkutečHC Chrudim

2:1 (0:1,0:0,2:0)
9. kolo, sobota 5. 2. 2022

HC HlinskoHC Chrudim

5:4 (1:0,3:3,1:1)
13. kolo, neděle 6. 2. 2022

HC ChoceňHC Chrudim

5:6 (2:1,1:2,2:3)
10. kolo, sobota 12. 2. 2022

HC ChrudimHC Polička

5:6 (0:1,2:3,3:2)
6. kolo, neděle 13. 2. 2022

HC ChrudimHC Choceň

10:1 (1:0,5:0,4:1)
11. kolo, sobota 19. 2. 2022

HC Slovan Moravská TřebováHC Chrudim

4:8 (2:1,1:3,1:4)
14. kolo, sobota 12. 3. 2022

HC ChrudimHC Skuteč

11:3 (3:1,6:0,2:2)
3. kolo, pondělí 14. 3. 2022

HC PoličkaHC Chrudim

3:4 (0:2,2:2,1:0)
12. kolo, čtvrtek 17. 3. 2022

HC ChrudimHC Litomyšl

2:6 (0:2,1:3,1:1)

Rozpisy zápasů

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton

https://nsa.gov.cz/ 



Hejduk Sport






sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv