Utkání

Ročník 2009: Liga mladších žáků

Přípravné utkání, pátek 13. 8. 2021

HC ChrudimSKLH Žďár nad Sázavou

1:15
Přípravné utkání, sobota 21. 8. 2021

HC ChrudimHC Česká Lípa

20:4
Přípravné utkání, pondělí 23. 8. 2021

HC ChrudimSC Kolín

4:2
1. kolo, sobota 11. 9. 2021

HC Dynamo PardubiceHC Chrudim

18:0 (7:0, 5:0, 6:0)
2. kolo, sobota 18. 9. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Mountfield Hradec Králové

0:28 (0:10,0:6,0:12)
3. kolo, neděle 19. 9. 2021

BK Mladá BoleslavHC Chrudim

11:0 (2:0,5:0,4:0)
4. kolo, sobota 25. 9. 2021

HC ChrudimHC Letci Letňany

2:13 (0:4,0:5,2:4)
5. kolo, úterý 28. 9. 2021

SC KolínHC Chrudim

16:1 (5:0,4:1,7:0)
6. kolo, neděle 3. 10. 2021

HC ChrudimHC Buldoci Neratovice

2:13 (1:8,1:4,0:1)
7. kolo, neděle 10. 10. 2021, Zimní stadion Poděbrady

HC PoděbradyHC Chrudim

14:3 (4:1,6:1,4:1)
9. kolo, neděle 17. 10. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimBílí Tygři Liberec

0:17 (4:1,6:1,4:1)
10. kolo, sobota 23. 10. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Dynamo Pardubice

2:13 (2:4,0:4,0:5)
11. kolo, sobota 30. 10. 2021, ČPP Arena Hradec Králové

HC Mountfield Hradec KrálovéHC Chrudim

17:1 (5:0,4:1,8:0)
12. kolo, neděle 31. 10. 2021

HC ChrudimBK Mladá Boleslav

1:7 (0:3,1:1,0:3)
13. kolo, sobota 6. 11. 2021, ICE ARENA - Praha Letňany

HC Letci LetňanyHC Chrudim

13:0 (4:0,4:0,5:0)
14. kolo, sobota 13. 11. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimSC Kolín

1:6 (0:1,0:1,1:4)
15. kolo, neděle 21. 11. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Poděbrady

0:8 (0:4,0:2,0:2)
16. kolo, neděle 21. 11. 2021

HC ChrudimHC Poděbrady

0:8 (0:4,0:2,0:2)
18. kolo, sobota 4. 12. 2021

Bílí Tygři LiberecHC Chrudim

20:3 (5:0,6:3,9:0)
1. kolo, sobota 11. 12. 2021, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimSC Kolín

0:7 (0:2,0:1,0:4)
2. kolo, neděle 12. 12. 2021, Zimní stadion Poděbrady

HC PoděbradyHC Chrudim

8:2 (4:0,2:2,2:0)
3. kolo, sobota 18. 12. 2021

HC ChrudimHC Buldoci Neratovice

0:5 (0:1,0:3,0:1)
4. kolo, neděle 2. 1. 2022, ICE ARENA, Praha-Letňany

HC Letci LetňanyHC Chrudim

4:3 (3:1,0:1,1:1)
6. kolo, sobota 15. 1. 2022

SC KolínHC Chrudim

1:3 (0:2,1:0,0:1)
8. kolo, neděle 30. 1. 2022

HC Buldoci NeratoviceHC Chrudim

16:2 (2:0,6:1,8:1)
9. kolo, sobota 5. 2. 2022

HC ChrudimHC Letci Letňany

5:12 (1:2,1:6,3:4)
7. kolo, čtvrtek 10. 2. 2022

HC ChrudimHC Poděbrady

3:8 (0:3,2:2,1:3)
11. kolo, sobota 19. 2. 2022

HC ChrudimSC Kolín

1:6 (2:0,1:3,0:1)
14. kolo, neděle 27. 2. 2022

HC Letci LetňanyHC Chrudim

11:3 (3:0,3:3,5:0)
12. kolo, sobota 5. 3. 2022

HC PoděbradyHC Chrudim

11:0 (2:0,5:0,4:0)
13. kolo, sobota 19. 3. 2022

HC ChrudimHC Buldoci Neratovice

0:5 (0:2,0:1,0:2)

Rozpisy zápasů

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton

https://nsa.gov.cz/ 



Hejduk Sport






sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv