Kurz bruslení

Chcete naučit své děti bruslit? Nyní je ideální čas. Kurz bruslení probíhá celoročně. Pro zájemce, kteří by si chtěli zkusit i lední hokej  je připravena hokejová výzbroj a výstroj k zapůjčení zdarma. Děti si zde pod dohledem zkušených trenérů osvojí všeobecné základy bruslení a poznají nové kamarády.

Zájemci se mohou na kurz přihlásit vyplněním níže uvedené online přihlášky. Je možné také přijít rovnou na tréninky, které probíhají pravidelně 2x týdně, v pondělí odpoledne a v sobotu ráno (přesný rozpis tréninkových jednotek najdete v rubrice stadion - rozpis ledu zde). Cena kurzu pro sezónu 2024/2025, který probíhá od září do března dvakrát týdně na ledě je 3 000, - Kč.

Kontaktní osoby:

Hlavní trenér mládeže: Matěj Odehnal, email: svazovytrener@hcchrudim.cz

Vedoucí kurzu bruslení: Hana Michálková, email: michalkova.handa@seznam.cz

Časté dotazy:

Jaká je povinná výbava na led? - Helma, rukavice, brusle (helma a rukavice nemusejí být hokejové), na začátku kurzu ani nemusíte mít hokejku. (pozn. kdo nebude splňovat povinnou výbavu nebude vpuštěn na led)

Mohu si od klubu vypůjčit hokejovou výstroj? – ANO, v klubu Vám zdarma zapůjčíme i hokejovou výstroj (mimo bruslí a hokejky). V případě zájmu o zapůjčení výstroje se obraťte na p. Součka, tel.: 607954566, kde si domluvíte termín zapůjčení výstroje.

Pro jak staré děti je kurz určen? – Kurz bruslení je primárně určen pro děti ve věku od 4 do 8 let. V případě mladších, nebo starších dětí se poraďte přímo s hlavním trenérem, zda je kurz pro dítě vhodný.

Kdy probíhají tréninky? – Tréninky probíhají každé pondělí od 17:15 hodin a v sobotu od 8:15 hodin (v případě změny je přesný rozpis kurzu aktuálně pro daný týden na webu zde.)

Mohu si kurz zkusit? – ANO, po přihlášení budete mít na vyzkoušení 1 měsíc a až poté pokud bude Vaše dítě chtít v kurzu pokračovat si Vás paní vedoucí, nebo pan trenér zapíše do Klubového Informačního Systému (KIS), kde Vám bude nastavena platba za kurz bruslení.

Mohu jako rodič na led s dítětem? – ANO, je dobré v prvních začátcích jít na led a podpořit své dítě v prvních krůčcích s bruslením. Na led můžete jít i v obuvi (pokud možno s čistou podrážkou), ale z důvodu bezpečnosti doporučujeme mít brusle. Kvalifikovaný trenér Vám velice rád ukáže a poradí co s dítětem můžete zkoušet sami, případně se na něho můžete obrátit o pomoc. Vstup rodiče na led je vždy na vlastní nebezpečí.

Kde mohu dítě převléci do bruslí? – Pro Vaše pohodlí bude minimálně 15 minut před každým tréninkem odemčená kabina pod hlavní tribunou (po příchodu na stadion je vpravo). Žádáme všechny účastníky, aby pro převlékání se na tréninkovou jednotku využili především šatnu pod tribunou. Důvodem je více místa v prostoru střídaček a trestných lavic a také Vaše větší pohodlí při sledování dětí z těchto prostorů.

ONLINE PŘIHLÁŠKA:

- po odeslání Vás bude kontaktovat pověřená osoba s potřebnými informacemi