Archiv

Všechny mládežnické kategorie ladí formu na blížící se hokejovou sezónu v rámci suché přípravy!

Začátkem května zahájily mládežnické kategorie HC Chrudim letní dril, před blížící se hokejovou sezónou. Nový trenéři se hned pustili do práce s vervou a své svěřence vůbec nešetří. Využity jsou všechna přilehlá sportoviště zimního stadionu včetně hokejového hřiště, kde se nyní samozřejmě nenachází žádný led a je zde tedy dost prostoru na náročné kruhové tréninky a hry.

Úspěšný hokejový klub z České Třebové končí!

Po ztrátě hlavního sponzora se mistr Východočeské hokejové ligy HC Kohouti Česká Třebová odhlásil z dalšího ročníku. Předseda klubu Vladimír Vaněk v pátek po poledni oficiálně potvrdil konec Kohoutů na klubovém webu.
Velký favorit posledních let krajské soutěže zřejmě zmizí z hokejové mapy Pardubického kraje. Hokej v České Třebové ale nikdy neznamenal pouze Kohouty. O mládežnické talenty se už léta skvěle stará TJ Lokomotiva Česká Třebová. V posledních letech se navíc mládežnické kategorie Lokomotivy umisťují v horních patrech mládežnických tabulek. Není tak vyloučené, že se do České Třebové brzy vrátí hokej na úrovni Krajské ligy mužů.

Na letní hokejovou školu 2024 zbývá posledních pár volných míst

Hokejový klub HC Chrudim zve všechny hokejové nadšence ve věku od 7 do 14 let na již tradiční Letní hokejovou školu, která se koná od 4. do 10. srpna 2024. Čeká vás týden plný zábavy, sportu, zdokonalování hokejových dovedností na ledové ploše zimního stadionu i na přilehlých sportovištích a mnohem víc. To vše za dohledu profesionálních trenérů v čele s mistrem světa z roku 2010 Petrem Čáslavou. 

Mladí chrudimští hokejisté přebrali výhru z podzimní soutěže Puky pomáhají!

Mladí hokejisté z HC Chrudim ročníků 2015 a 2016 si v úterý 29. dubna 2024 převzali šek v hodnotě 255 000 Kč na zlepšení vybavení pro trénink od společnosti Kaufland Česká republika. Hodnotný šek, který klub získal v podzimní soutěži "Puky pomáhají", předala do rukou malých hokejistů ředitelka prodejny Kaufland Chrudim paní Martina Repíková společně se zaměstnanci. Tento velkorysý finanční příspěvek, který dále zkvalitní podmínky pro naše mladé talenty, se podařilo získat jen díky vašim hlasům za nákup v Kauflandu. Za to vám patří obrovské DĚKUJI!

Pozvánka na valnou hromadu (14.5.2024)

Pozvánka na valnou hromadu, která proběhne v chrudimském muzeu v úterý 14.5. 2024 naleznete zde.

Trenérský tým mládeže pro sezónu 2024/2025 je nyní kompletní

Hokejový klub HC Chrudim s potěšením oznamuje příchod dvou mladých trenérů pro naši mládež. Kormidla těch nejmenších chrudimských hokejistů se chopí Matěj Odehnal a žákovské kategorie zase povede Aleš Steklík. Obě nové posily našeho trenérského týmu mládeže se na novou výzvu v podobě HC Chrudim těší a věří, že posunou mladé chrudimské naděje opět na vyšší úroveň. O změnách u nejstarších mládežnických kategorií jsme informovali v článku zde

Změna na střídačce A-týmu! Muže převezme od nové sezóny Tomáš Topol.

Po dvou letech, co trenér A-týmu HC Chrudim trénoval i jinou kategorii angažovalo vedení nyní již bývalého trenéra finalisty z Nového Města nad Metují, Tomáše Topola. Po konci působení dlouholetého trenéra Jiří Poláka a jeho odchodu k rivalovi do Chocně, bylo do poslední chvíle vždy otázkou, kdo bude týmu ze střídačky velet. V sezóně 2022/2023 se role ujal Petr Čáslava a o rok později zase Marek Dvořák. Oba si přitom nevedli vůbec špatně a ve velké ligové konkurenci dovedli tým vždy do play-off a celkově z toho bylo v obou případech pěkné 6. místo. 

Trenérský tým mládeže dozná do nové sezóny několika změn

Hokejová sezóna 2023/2024 je již pár dnů minulostí a pomalu, ale jistě se začíná s přípravami na tu nadcházející. Co se týká materiálního zajištění, tak během následujícího týdne se bude dokončovat příprava venkovní mobilní tělocvičny před zimním stadionem, tak aby ji mohli začátkem května začít naplno využívat mládežnické týmy HC Chrudim v rámci svého tréninku na suchu. Změny přicházejí na postech trenérů jednotlivých kategorií klubu. 

Chrudimští hokejisté vyrazili díky vám a Kauflandu na turnaj do Chomutova

Puky pomáhají…to v Chrudimi víme, a tak díky Vám mohl dnes tým mladých hokejistů vyrazit na dvoudenní turnaj do Chomutova. První utkání odehráli naši borci doplněni o kamarády z okolních týmů proti Berounu a domácímu Chomutovu. Součástí byly i dovednostní soutěže, kdy každý hráč v týmu přispěl svým výkonem ke konečnému umístění v základní části. Zítra čeká kluky další dva souboje s týmy, které se umístily na stejných příčkách jako naše orlice.

Chrudimských “sedm statečných” se na ledě Moravské Třebové utkalo s týmem Lanškrouna.

Orli a Orlice se potkali minulý víkend ve vzájemně vyrovnaném posledním utkání Souteže 3. tříd Pardubického kraje, který neměl ani vítěze, ale ani poraženého. Kluci si odvezli plno zážitků a dobré nálady, kterou budou potřebovat, neboť na rozdíl od odpočinku s blížícím se koncem sezóny čeká ročník 2015 “pár” těžkých turnajů.

V pátek 22. března se uskutečnil již 29. reprezentační ples HC Chrudim

Hokejisté vyměnili svou výstroj za společenský oděv a vyrazili společně s fanoušky, trenéry, manželkami, přítelkyněmi, kamarády, bývalými spoluhráči a také rodiči chrudimských mladežníků do nedalekých Bylan. Celým večerem provázela skvěle hrající skupina Los Playboys. Obrovský DÍKY patří také sponzorům, kteří napomohli tomu, aby se ples mohl uskutečnit a také se postarali o bohatou tombolu. Budeme se těšit zase za rok!

Chomutov odvrátil vyřazení jasnou výhrou a pro náš dorost tak sezóna končí

Po pádu z extraligových vod si Chomutov podmanil západní skupinu zcela po právu o deset bodů. Do play off šli Piráti dobře naladění, ale proti nim stála Chrudim, která si zajistila vyřazovací boje na poslední chvíli. Že by ale nemuselo jít o sérii Davida s Goliášem, napověděla základní část, kdy rozhodovaly samostatné nájezdy a výkony brankářů. 

Dorost odvrátil v Chomutově vyřazení z play-off a vynutil si rozhodující utkání

Chrudimští dorostenci v úvodním čtvrtfinálovém utkání na domácím ledě podlehli Pirátům z Chomutova těsně 3:2. O výhře hostujícího týmu ve čtvrtek rozhodl soupeř gólem v poslední minutě. Času na vyrovnání se s krutou porážkou nebylo mnoho, protože již v sobotu čekalo svěřence trenéra Petra Čáslavy odvetné utkání na severu Čech. 

Hokej v Chrudimi a okolí ještě neskončil! Na koho se můžete jít podívat?

Chrudimskému A-týmu již bohužel sezóna skončila, když ve čtvrtfinálové sérii muži nestačili na silnou Novou Paku a vypadli v poměru 2:0 na zápasy. To však neznamená, že hokejový příznivci nemohu na hokej již chodit. Minimálně všechny naše mládežnické kategorie před sebou mají ještě několik utkáních na domácím zimním stadionu.

Minihokejisté byli fandit Dynamu

Jelikož naše “áčko” do bojů v letošním Play-off už nezasáhne, hledali mladí hokejisté ročníku 2015 motivaci do závěru sezóny jinde, než na našem zimním stadionu.

Zobrazeno 1–15 z celkem 1303

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton


Hejduk Sport


sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv