Utkání

Ročník 2010: Krajská liga starších žáků

přípravné utkání, sobota 20. 8. 2022

HC ChrudimHC Česká Lípa

8:2 (1:0,3:2,4:0)
turnaj, sobota 27. 8. 2022

HC ChrudimKLH Vajgar Jindřichův Hradec

0:9 (0:2,0:7)
turnaj, sobota 27. 8. 2022

HC ChrudimSC Kolín

1:12 (1:6,1:6)
1. kolo, sobota 10. 9. 2022

HC Slovan Moravská TřebováHC Chrudim

13:2 (6:1,4:1,3:0)
2. kolo, sobota 17. 9. 2022

HC Orli LanškrounHC Chrudim

14:9 ((4:3,7:2,3:4))
3. kolo, sobota 24. 9. 2022

HC ChrudimHC Litomyšl

10:4 (4:1,3:1,3:2)
4. kolo, středa 28. 9. 2022

HC PoličkaHC Chrudim

21:0 (5:0,7:0,9:0)
5. kolo, sobota 1. 10. 2022

HC ChrudimHC Dynamo Pardubice

2:14 (1:1,0:8,1:5)
6. kolo, neděle 2. 10. 2022

HC HlinskoHC Chrudim

9:1 (4:1,1:0,4:0)
7. kolo, sobota 8. 10. 2022, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimTJ Loko Česká Třebová

2:8 (1:2,1:3,0:3)
8. kolo, sobota 15. 10. 2022

HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

7:1 (2:1,2:0,3:0)
9. kolo, sobota 22. 10. 2022

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

5:6 (2:2,1:2,2:2)
10. kolo, sobota 29. 10. 2022

HC LitomyšlHC Chrudim

4:2 (1:0,2:2,1:0)
13. kolo, neděle 6. 11. 2022

HC ChrudimHC Hlinsko

2:8 (0:2,0:2,2:4)
11. kolo, čtvrtek 10. 11. 2022

HC ChrudimHC Polička

3:4 (3:1,0:0,0:3)
12. kolo, pátek 11. 11. 2022

HC Dynamo PardubiceHC Chrudim

12:1 (4:0,5:1,3:0)
14. kolo, sobota 12. 11. 2022, Zimní stadion Chrudim

TJ Loko Česká TřebováHC Chrudim

5:5 (2:1,2:2,1:2)
1. kolo, neděle 20. 11. 2022, Hala B. Modrého, Lanškroun

HC Orli LanškrounHC Chrudim

9:4 (4:1,3:1,2:2)
4. kolo, sobota 10. 12. 2022

HC ChoceňHC Chrudim

8:6 (1:1,3:2,4:3)
5. kolo, sobota 17. 12. 2022

HC ChrudimTJ Loko Česká Třebová

5:13 (2:4,2:5,1:4)
6. kolo, sobota 7. 1. 2023

HC HlinskoHC Chrudim

7:2 (3:0,3:0,1:2)
7. kolo, sobota 14. 1. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

4:5 (2:2,0:1,2:2)
3. kolo, sobota 21. 1. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Litomyšl

8:1 (0:1,2:0,6:0)
10. kolo, sobota 11. 2. 2023, Zimní stadion Litomyšl

HC LitomyšlHC Chrudim

7:1 (3:0,2:0,2:1)
11. kolo, sobota 18. 2. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Choceň

9:3 (2:0,3:0,4:3)
8. kolo, sobota 25. 2. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

11:5 (3:1,2:3,6:1)
12. kolo, sobota 4. 3. 2023, Zimní stadion Česká Třebová

TJ Loko Česká TřebováHC Chrudim

2:2 (1:1,1:0,0:1)
13. kolo, sobota 11. 3. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Hlinsko

10:1 (4:0,2:1,4:0)
14. kolo, sobota 18. 3. 2023

HC Slovan Moravská TřebováHC Chrudim

Rozpisy zápasů

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton






Hejduk Sport






sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv