Archiv

Hráči ročníku 2009 nasázeli během tří přípravných utkání 53 branek!

Hráči kategorie 9. třídy již odehráli sérii přátelských utkání. Zatím se jim daří skvěle. O čemž vypovídá především skóre z dosavadních tří odehraných utkání, které je ve prospěch chrudimských borců a to 53:8.

Starší žáci ovládli Vánoční turnaj v Třebechovicích pod Orebem

V pondělí 26. 12. se konal Vánoční turnaj kategorie starších žáků v nedalekých Třebechovicích. Chrudimští mladíci získali na turnaji 1. místo. Sehráli celkem tři utkání (jedno 2x20min), každá půle se počítala jako jedno utkání a bodovala se zvlášť. Tým vedený trenérem Zdeňkem Pavlíkem předvedl skvělý výkon a vyhrál všechny zápasy.

Hokejisté ročníku 2009 obsadili na domácím turnaji 2. místo

Dnes 27.12. jsme pořádali vánoční turnaj na domácí půdě, kde jsme vyzvali na souboje týmy z podkrkonošského kraje. V konkurenci s těmito týmy jsme po vyrovnaných bojích obsadili krásné druhé místo. Děkujeme všem za účast.

Mladší žáci zahájili ligovou sezonu

V sobotu ligoví mladší žáci sehráli první mistrovské utkání na ledě Dynama Pardubice. Tým složený z hráčů ročníku 2009 a 2010 byl od začátku zápasu zaskočen tempem soupeře a inkasoval jednoduché góly. Do druhé třetiny nastoupili naši hráči v pozměněné sestavě a začali srovnávat tempo se soupeřem, ale bohužel gólově to tak nebylo. V závěrečné třetině jsme se snažili, ale na výsledku se to neukázalo. Viděli jsme, že do dalších zápasů musíme více zabrat.

Ročník 2009: Víkendové zápasy

V neděli tým HC Chrudim ročníku 2009 odehrál 5. kolo krajské hokejové ligy. Mladí hokejisté Chrudimi tentokrát zavítali na led HC Spartak Choceň, kde odehráli dva zápasy v minihokeji.

Víkendový turnaj ročníku 2009

První den náročného víkendu pro Chrudimské 2009 začíná turnajem uspořádaným na domácím ledě. Kluci si vedli celkem dobře. Dokázali porazit soupeře z HC Hlinsko a HC Moravská Třebová, po bojovném výkonu o gól podlehli Kobře Praha, jen hokejisté Hradeckého Mountfieldu nás po první vyrovnané třetině výrazně přehráli.

Elévové mají za sebou vítězný víkend

Třetí kolo krajské hokejové ligy elévů (ročník 2009) se odehrálo tentokrát v Litomyšli. I přes marodkou oslabenou sestavu si chrudimské 09 poradili s oběma soupeři.

Turnaj Rebeka 2017

V pátek 17. 11. 2017 proběhl na zimním stadionu v Chrudimi charitativní hokejový turnaj na podporu Rebeky Čihákové. Jednalo se o turnaj ročníku 2008 a 2009.

Memoriál Tomáše Meduny 2017

V sobotu 9.9.2017 se na zimním stadionu v Chrudimi uskutečnil  hokejový turnaj "Memoriál Tomáše Meduny". Při turnaji poměřili své síly a užili si ve sportovním a týmovém duchu celou sobotu malí hokejisté - ročníky 2009 a 2010 z Chrudimi, Žďáru nad Sázavou, Třebechovic pod Orebem a Děčína.

Zobrazeno 1–9 z celkem 9