HC ChrudimHC Polička

9:4 (4:1,3:0,2:3)
Redakce | | A-tým

V utkání A-týmu s Poličkou padlo celkem 13 branek!

Na góly velice bohaté utkání viděli přítomní fanoušci v úterní předehrávce středečního kola krajské hokejové ligy mezi domácím týmem HC Chrudim a hostujícím týmem HC Spartak Polička. V úvodu utkání měli více vyložených šancí hosté a Chrudim tak musel podržet Lukáš Novotný v brance. Domácí hokejisté naopak ukázali efektivitu v zakončení a po 40. minutách hry vedli již 7:1. Třetí třetina se spíše jen dohrávala a po závěrečné siréně svítil na světelné tabuli konečný stav 9:4. Svěřenci trenéra Marka Dvořáka tak začali kalendářní rok 2024 tříbodovým vítězstvím. V neděli nás čeká soupeř z opačného konce tabulky. Zajíždíme na led aktuálně vedoucího týmu z České Třebové. Děkujeme všem fanouškům za podporu.

L. Novotný (F. Matoušek) — M. Felcman, D. Hrdlička, F. Hybeš, D. Pejzl, T. Linhart, M. Urban — V. Felcman, J. Polák, N. Langr, M. Kostka, D. Brožek, D. Cvrček, J. Kubíček, V. Novák, L. Hebek, U. Dobiáš, Z. Formánek, Z. Pavlík

HC Polička:

L. Vít (J. Ehrenberger) — J. Máša, O. Beran, M. Kutlvašr, M. Hamerník, P. Elis, R. Prokopec — J. Vondra, Z. Šerejch, L. Kunstmüller, J. Martinů, M. Štola, T. Střecha, O. Tobiáš, F. Boštík, M. Zobač

Góly a asistence: 2. Dobiáš (Novák, Linhart), 13. Cvrček (Pavlík, Polák), 14. Hebek, 14. Langr (Novák, Linhart), 24. Pavlík (Pejzl, Langr), 25. Langr (Novák, Hrdlička), 27. Kubíček (Felcman, Polák), 44. Dobiáš (Novák, Langr), 44. Pavlík (Kostka, Linhart) – 7. Šerejch (Zobač, Štola), 42. Elis (Štola, Zobač), 48. Martinů (Kunstmüller, Střecha), 54. Boštík (Tobiáš)

Vyloučení: 5:4