přípravné utkání, neděle 18.09.2022, 17:00

HC JaroměřHC Chrudim

5:4 (1:1,3:3,1:0)
Redakce | | A-tým

Odvetné přípravné utkání na ledě Jaroměře vyznělo lépe pro domácí

Chrudimský A-tým zajížděl poprvé v letošním ročníku na led soupeře. V rámci třetího přípravného utkání se chrudimští postavili domácí Jaroměři. Do utkání nenastoupila řada klíčových hráčů jako Dobiáš, Plch nebo Linhart, kteří dostali volno. Šanci ukázat se proto měli mladí kluci a hráči širšího kádru. Vyrovnané utkání ovlivnily především četné vyloučení na obou stranách, které se začaly kupit od druhé poloviny utkání. 

HC Chrudim:

Cvrček (Novotný) - Hejduk, Felcman, Pilař, Hybeš, Pejzl, Hrdlička - Hebek, Pavlík, Kostka, Cvrček, Polák, Turčáni, Votava, Formánek, Hykl

Góly: Mišinec, 2x Teuber Josef, Krause, Záliš - Turčáni, Pavlík, Polák, Hebek

Diváci: 79

Stadion: Zimní stadion Jaroměř

Komentář

Od první minuty se hrál bruslivý hokej s ojedinělými šancemi na obou stranách. Na holích hráčů však byla vidět místy nejistota v rozehrávce spojená s řadou nepřesností. První kdo se radoval z gólu byli domácí fanoušci. Po zmatku na brankovišti si nešťastnou náhodou srazil chrudimský Marek Felcman kotouč do vlastní brány. Netrvalo to však dlouho a z vyrovnávací branky se mohli radovat i chrudimští. Přesilovou hru využil tečí Pejzlovi střely clonící Turčáni. Za nerozhodného stavu 1:1 se šlo do kabin. Chrudimští hokejisté se poté zdrželi déle v kabině a rozhodčí jim udělil dvouminutový trest. A tímto okamžikem začalo trestných minut na ledě přibývat. Hráči se místo hokeje soustředili spíše na rozhodčího a Jaroměř toho využila. Dostala se do pohodlného vedení 3:1. Hosté se však nevzdali a rychlými góly obrátili stav utkání. Nejprve se trefil Pavlík na něhož navázal využitou přesilovou hrou 5 na 3 Polák. Gól na 4:3 poté vstřelil Lukáš Hebek, který v přečíslení 2 na 1 zvolil střelu na bližší tyč. Domácím se podařilo do konce druhé periody ještě vyrovnat zásluhou Josefa Teubera, který vstřelil již druhou branku v utkání. Poslední perioda přinesla šance na obou stranách. Jediný přesný zásah přidala pouze Jaroměř, když využila přesilovou hru 5 na 3 trvající více než minutu a půl. Chrudimští hokejisté se v závěru utkání marně pokusili o vyrovnání při hře bez brankáře a tak z Jaroměře vezeme prohru 5:4. Poslední přípravné utkání odehrajeme ve středu na domácím ledě proti týmu HC Baroni Opočno od 18,00. 

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton


Hejduk Sport


sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv