Utkání

Ročník 2009: Soutěž 9. tříd

přípravné utkání, neděle 27. 8. 2023

HC ChrudimHC Choceň

16:6 (7:1,4:1,5:4)
přípravné utkání, sobota 2. 9. 2023

HC ChoceňHC Chrudim

0:16 (0:8,0:3,0:5)
přípravné utkání, neděle 3. 9. 2023

HC ČáslavHC Chrudim

2:21 (1:5,1:5,0:11)
přípravné utkání, neděle 10. 9. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Čáslav

18:1 (4:1,5:0,9:1)
přípravné utkání, neděle 17. 9. 2023

SKLH Žďár nad SázavouHC Chrudim

5:6 (1:2,2:2,2:2)
2. kolo, čtvrtek 28. 9. 2023, Zimní stadion Hlinsko

HC ChrudimTJ Spartak Nové Město nad Metují

5:3 (1:1,1:2,3:0)
1. kolo, pátek 29. 9. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimSK Třebechovice pod Orebem

5:7 (3:2,1:3,1:2)
3. kolo, neděle 1. 10. 2023, Sportovní hala B. Modrého

HC Orli LanškrounHC Chrudim

1:13 (0:6,1:6,0:1)
4. kolo, neděle 8. 10. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Choceň

14:1 (2:0,5:0,7:1)
5. kolo, sobota 14. 10. 2023, Zimní stadion Dvůr Králové nad Labem

HC Dvůr Králové nad LabemHC Chrudim

4:5 pp (1:1,2:1,1:2-0:1)
6. kolo, sobota 21. 10. 2023, Zimní Stadion Chrudim

HC ChrudimHC Lomnice nad Popelkou

7:4 (3:1,2:3,2:0)
7. kolo, sobota 28. 10. 2023, Elektromont Arena, Vrchlabí

HC Stadion VrchlabíHC Chrudim

8:1 (3:0,3:1,3:0)
8. kolo, neděle 29. 10. 2023, Zimní stadion Třebechovice pod Orebem

SK Třebechovice pod OrebemHC Chrudim

5:1 (1:0,2:0,2:1)
9. kolo, neděle 5. 11. 2023, Zimní stadion Nové Město nad Metují

TJ Spartak Nové Město nad MetujíHC Chrudim

5:2 (3:1,1:1,1:0)
10. kolo, sobota 11. 11. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

7:4 (1:0,4:1,2:3)
11. kolo, sobota 18. 11. 2023, Zimní stadion Choceň

HC ChoceňHC Chrudim

3:12 (0:3,1:3,2:6)
12. kolo, sobota 25. 11. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Dvůr Králové nad Labem

9:5 (1:1,7:3,1:1)
13. kolo, sobota 2. 12. 2023, Zimní stadion Lomnice nad Popelkou

HC Lomnice nad PopelkouHC Chrudim

14. kolo, sobota 9. 12. 2023, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimHC Stadion Vrchlabí

2:6 (0:4,2:1,0:1)
16. kolo, sobota 6. 1. 2024, Zimní stadion Chrudim

HC ChrudimTJ Spartak Nové Město nad Metují

17. kolo, sobota 13. 1. 2024

HC Orli LanškrounHC Chrudim

18. kolo, sobota 20. 1. 2024

HC ChrudimHC Choceň

19. kolo, sobota 27. 1. 2024

HC Dvůr Králové nad LabemHC Chrudim

20. kolo, sobota 3. 2. 2024

HC ChrudimHC Lomnice nad Popelkou

21. kolo, neděle 4. 2. 2024

HC Stadion VrchlabíHC Chrudim

23. kolo, sobota 17. 2. 2024

TJ Spartak Nové Město nad MetujíHC Chrudim

24. kolo, neděle 18. 2. 2024

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

25. kolo, neděle 25. 2. 2024

HC ChoceňHC Chrudim

26. kolo, sobota 2. 3. 2024

HC ChrudimHC Dvůr Králové nad Labem

27. kolo, neděle 3. 3. 2024

HC Lomnice nad PopelkouHC Chrudim

28. kolo, sobota 9. 3. 2024

HC ChrudimHC Stadion Vrchlabí

Rozpisy zápasů

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton






Hejduk Sport






sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv