8:4 (3:2,2:2,3:0)

V. Friml (Š. Chmelík) — P. Salfický, P. Paraj, L. Dlouhý, D. Savič, J. Vašák, T. Řádek — P. Jungwirt, J. Schiller, M. Němec, V. Janeček

HC Choceň:

A. Viková — F. Hladík, M. Jiříček, O. Teplý, D. Vannay, Š. Doležal, V. Dialog, M. Mikulecká — J. Novotný, T. Poláček, P. Hubálek, M. Hájek, V. Bezděk, J. Elčkner, J. Vítek, D. Baier

Branky a nahrávky: 8. Němec (Vašák), 12. Schiller (Jungwirt), 15. Salfický (Vašák), 25. Vašák (Řádek), 32. Jungwirt (Schiller, Řádek), 43. Paraj (Savič), 46. Salfický (Paraj), 52. Vašák (Salfický, Savič) – 7. Hájek (Novotný, Elčkner), 9. Elčkner (Hájek), 25. Doležal (Bezděk), 37. Hubálek