Redakce | | Ročník 2012

Mladší žáci potvrdili své výborné výsledky z Ligy i na dvou Vánočních turnajích!

Hráči ročníku 2011 hrají během sezóny vyrovná utkání s nejlepšími týmy jako Liberec, Hradec Králové či Mladá Boleslav. O vánočních svátcích se chrudimští mladíci zúčastnil dvou vánočních turnajů na Moravě, kam společně s rodiči vyrazili již v pondělí 26. 12. ve večerních hodinách.

Nejprve 27. 12. v Rožnově pod Radhoštěm ovládli celý turnaj a získali zlaté medaile. Další den se kluci účastnili turnaje v nedalekém Novém Jičíně, kde nejprve dvě utkání vyhráli a následně se zřejmě trochu projevila únava z předchozího dne a výsledkem je krásné 3. místo. Kluci si užili ve třech dnech hodně zábavy a rodiče dva pěkné večery.

Turnaje v Rožnově se účastnily 4 týmy, hrací čas byl 2 x 20 minut a každá půle se počítala zvlášť. Kluci vše vyhráli. Konečné pořadí:

1. HC Chrudim
2. HC Černí Vlci
3. SK Prostějov 1913
4. HK GLADIATORS Trnava

Turnaje v Novém Jičíně se účastnilo 5 týmů, hrálo se 2 x 17 minut, každá půle se počítala zvlášť, první 2 zápasy vyhrané, pak už byla trochu znát únava a po vyrovnaných soubojích chrudimští prohráli a brali celkové 3. místo. Celkové pořadí: