Bohuslav Souček | | Ročník 2011

Ročník 2011 má ze závěrečného turnaje sezóny v Náchodě bronzové medaile

Poslední sobotu měsíce března se naši hráči, posílení několika „borci“ z HC Litomyšl (spolupráce v této věkové kategorii funguje již několik sezón) zúčastnili turnaje v Náchodě. V základní skupině narazili na domácí HC Náchod a HC Dynamo Pardubice. 

V prvním zápase se tradičně pomalu „rozjížděli“, ale konečná remíza 3:3 byla pro nás spíše smolná, než zasloužená. Ve druhém utkání jsme „výběr“ HC Dynamo Pardubice bez větších problémů „přejeli“ 9:1. K vítězství ve skupině a postupu z 1.místa nám scházel jediný vstřelený gól.

V utkání o postup do semifinále jsme narazili na HC Piráti Chomutov, který jsme po excelentním výkonu hlavně v první polovině utkání porazili 5:0. Semifinálovým soupeřem byl HC Mountfield Hradec Králové. Dle průběhu turnaje to bylo asi předčasné finále, které však naši kluci výsledkově nezvládli. Prohra 8:1 nás poslala do boje o konečné třetí místo. V tom jsme se střetli opět s družstvem domácích tj. HC Náchod, který jsme hladce přehráli 7:3. Výborný kolektiv hráčů si medailové umístění náležitě užíval.

Doprovod (trenéry i rodiče) jistě potěšilo i to, co se neslo v kuloárech náchodského zimního stadionu – chrudimské naděje hráli hokej, na který se i krásně dívá!

 

Pro úplnost ještě konečné pořadí turnaje :

  1. HC Mountfield Hradec Králové
  2. HC Nová Paka
  3. HC Chrudim
  4. HC Náchod
  5. HC Piráti Chomutov
  6. HC Dynamo Pardubice