Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost

Dorost zvítězil nad Kolínem

11.11.2019 | Pavel Drahý

Kvalitní utkání se hrálo ve velkém tempu. V zápasu jsme vedli 3:1, ale hostům se na začátku třetí třetiny podařilo vyrovnat. Ve 44. minutě v oslabení nedal šanci Jaša, ale volný Panchártek dorážel do prázdné brány. V závěru jsme přidali ještě dvě branky a utkání dovedli do vítězného konce. Celý článek

Dorostu se vstup do nadstavby povedl

04.11.2019 | Pavel Drahý

V kvalitním utkání jsme se ujali vedení v desáté minutě a o dvě minuty navíc přidali druhý gól.  Celý článek

Dorost vyhrál základní skupinu

22.10.2019 | Pavel Drahý

V posledním zápase základní skupiny si to celky rozdaly o první místo v tabulce. Hrál se rychlý a pohledný hokej s množstvím šancí na obou stranách. Domácím patřily dvě třetiny, po kterých vedli šest tři. V poslední dvacetiminutovce byli hosté lepší, přestříleli nás, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Celý článek

Dorost porazil Chotěboř

13.10.2019 | Pavel Drahý

Chotěboř s námi držela krok do 23. minuty, kdy vyrovnala na 2:2. Ve zbytku utkání jsme přidali další góly a zaslouženě vyhráli. Celý článek

První prohra dorostu v sezóně

08.10.2019 | Pavel Drahý

Na ledě Žďáru jsme neodehráli špatné utkání, až na naše proměňování šancí. Dvě třetiny jsme s domácími drželi krok, ale poslední třetina se nám nevyvedla. Nepomohla nám ani dvouminutová hra bez brankáře, ve které si domácí pojistili vítězství. Celý článek

Archiv článků

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Aktuální články
Jediná trefa stačila v Chotěboři na výhru!

Chrudim nastoupila do utkání v o poznání lepším rozpoložení než na ledě Lanškrouna a už v první třetině měla blíže ke vstřelení...