Bohuslav Souček | | Ročník 2011

Ročník 2011 obsadil na kvalitně obsazeném turnaji ve Frýdku-Místku 4. místo

Tak jako na začátku sezony se hráči ročníku 2011 vydali i na „vánoční turnaj“ na sever Moravy, tentokrát do Frýdku-Místku. Turnaj měl velmi kvalitní obsazení včetně zahraničního účastníka z Maďarska.

V základní skupině naši hráči narazili na HC Vítkovice Ridera , HC Technika Brno a HC Lvi 2009 České Budějovice. Každé utkání se hrálo 2 x 20 minut čistého času a do tabulky se započítávaly obě poloviny jako samostatné utkání. V této části jsme prohráli pouze „poločas“ s HC Vítkovice Ridera a s celkovým počtem 10 bodů jsme nastoupili do semifinále proti vítězi skupiny A , což byl „maďarský výběr“ Karpatští vlci.

V tomto utkání i utkání o 3. místo s „domácím“ týmem nás trápila „produktivita“ a obě utkání jsme prohráli. Celkové čtvrté místo je však pěkným úspěchem našeho kolektivu. Pořadatelsky „excelentně“ zvládnutý turnaj si naši kluci užili a odnesli si mnoho krásných zážitků.