2:1 (0:0,1:0,1:1)

M. Kadlc (J. Červinka) — J. Sopoušek, O. Beran, E. Pazdera, D. Bárta, M. Dvořák, M. Straka, M. Vaníček — P. Štrup, J. Štěpánek, J. Zdeněk, M. Macas, Y. Rossokha, O. Jirout, J. Novák, D. Dostál, V. Kotalík, D. Hemský, D. Matýs, T. Jaša

Piráti Chomutov:

F. Tuček (J. Sluka) — O. Filip, J. Česnohlídek, V. Hynek, J. Poch, A. Žižka, F. Hynek — P. Šugár, M. Starý, Š. Klobouček, J. Vostiňák, M. Kincl, D. Mišovic, O. Yailov, J. Rindoš, N. Komisar, A. Bár

Branky a nahrávky: 30. Jaša (Štěpánek, Bárta), 58. Štěpánek (Dostál) – 46. Klobouček (Kincl, Šugár).

Rozhodčí: Vepřovský – Jiruška, Figer.

Vyloučení: 4:4.

Využití: 1:0.

Střely na branku: 32:34 (14:8, 8:14, 10:12).

Diváci: 62

Stadion: Zimní stadion Chrudim

Chrudim načasovala formu na konec základní části na výbornou, když bodovala potřetí z posledních čtyř zápasů. Slinu Východočechů odnesl Chomutov, který prohrával po polovině utkání 0:1. Piráti vyrovnali ve 46. minutě zásluhou Šimona Klobučka, jenže... Chrudim v 58. minutě využila přesilovou hru, ve které trefil důležitou branku Jiří Štěpánek (1+1). Chomutov zkusil v samém závěru vyrovnat při hře bez brankáře, ale to se mu nepovedlo. Východočechy vrátil do hry o záchranu výborným výkonem brankář Max Kadlc, jenž předvedl 33 zákroků.