11. kolo, neděle 23.10.2022, 12:00

HC ChrudimHC Motor České Budějovice

0:7 (0:2,0:2,0:3)

HC Chrudim:

J. Červinka (M. Kadlc) — J. Sopoušek, O. Beran, E. Pazdera, M. Dvořák, M. Straka, M. Vaníček, V. Vašíček — P. Štrup, J. Štěpánek, J. Pilař, F. Hiemer, M. Macas, J. Pirner, O. Jirout, J. Novák, D. Dostál, V. Kotalík, D. Matýs, T. Jaša

HC Motor České Budějovice:

D. Cinka (L. Pytel) — T. Březina, V. Schuppler, A. Gřegořek, F. Fábera, P. Placek, D. Vachun — D. Hála, A. Sochor, M. Kříž, D. Kotous, F. Petrásek, A. Turek, R. Pitel, J. Vavřík, A. Eremiáš, D. Putz

Branky a nahrávky: 5. Vavřík (Petrásek, Putz), 14. Petrásek (Pitel, Březina), 31. Hála (Vavřík, Petrásek), 32. Putz (Turek, Eremiáš), 42. Sochor (Kříž, Pitel), 46. Vavřík (Petrásek, Vachun), 59. Petrásek (Vavřík, Vachun).

Rozhodčí: Barek – Kolář, Jiruška.

Vyloučení: 7:6.

Využití: 0:1.

V oslabení: 0:2.

Střely na branku: 30:41 (8:16, 6:16, 6:17).

Stadion: Zimní stadion Chrudim

Komentář

Dva vstřelené góly při vlastním oslabení i navlas stejný výsledek zaznamenaly České Budějovice. Motor si dokázal bez větších problémů poradil s východočeskou Chrudimí. Jihočeši svého soupeře předčili ve všech atributech, když se na třech bodech podílel prvním čistým kontem sezony David Cinka. Maskované opoře stačilo k nule třicet zákroků, v utkání zaznamenal pět kanadských bodů Filip Petrásek (2+3) a jen o jeden méně Jan Vavřík (2+2).