10:5 (7:1,0:2,3:2)

HC Technika Brno:

V. Sekanina (J. Hnízdil) — M. Čaňo, P. Antony, M. Hrabinec, J. Spanel, D. Hejduk, O. Polame, J. Svoboda — G. Szemmelroth, M. Langmann, T. Staněk, M. Trögner, M. Smrž, V. Apolenář, K. Škodík, J. Zduba, M. Červenka, V. Jelének, F. Frimel, J. Sladký

A. Pithart (L. Filípek) — E. Pazdera, K. Kubišta , M. Dvořák, M. Vaníček, S. Šmerda — T. Kantor, J. Štěpánek, M. Turena, M. Macas, O. Jirout, M. Černý, M. Jedlička, J. Novák, J. Zdeněk, D. Matýs, V. Pilař

Branky a nahrávky: 2. Smrž (Frimel), 8. Szemmelroth (Smrž, Apolenář), 9. Svoboda (Čaňo, Sladký), 11. Trögner (Sladký, Čaňo), 16. Staněk (Čaňo), 17. Červenka (Frimel), 19. Spanel (Hrabinec, Zduba), 47. Spanel (Červenka), 50. Svoboda (Trögner, Červenka), 56. Frimel (Antony, Polame) – 2. Jirout (Novák, Štěpánek), 35. Turena (Pazdera, Pilař), 39. Matýs, 42. Jedlička (Macas), 59. Turena (Vaníček, Pilař)

Rozhodčí: Schenel – Hrabal, Kučera.

Vyloučení: 3:8.