4:2 (0:0,3:1,1:1)

HC RT TORAX Poruba:

M. Slíž (M. Mareček) — A. Falhar, D. Shevchuk, D. Kosina, F. Hlaváč, V. Fišara, V. Černý, F. Řepa, J. Kalužík, M. Činčala — O. Krčmarský, O. Hradil, D. Elze, D. Wawrzkiewicz, J. Koudelný, M. Skřipčák, M. Halata, L. Stasjuk, R. Gnap

M. Kadlc — J. Sopoušek, O. Beran, E. Pazdera, D. Bárta, M. Dvořák, F. Vašek — J. Štěpánek, M. Macas, Y. Rossokha, O. Jirout, J. Novák, M. Straka, D. Dostál, V. Kotalík, D. Hemský, D. Matýs, T. Jaša

Branky a nahrávky: 22. Stasjuk (Činčala, Černý), 23. Koudelný (Gnap, Hlaváč), 34. Wawrzkiewicz (Černý, Halata), 44. Koudelný (Halata) – 37. Macas (Novák, Matýs), 59. Jaša (Štěpánek, Macas).

Rozhodčí: Hykel – Bartoň, Frais.

Vyloučení: 7:9.

Využití: 1:0.

Diváci: 50

Stadion: Kooperativa Arena, Ostrava

Tresty měly slovo také v souboji Poruby s Chrudimí, kde RT TORAX držel otěže utkání na svých hokejkách. Ostravané vedli ve 34. minutě jasně 3:0, první dva góly od sebe dělilo 35 sekund! Východočeši korigovali stav utkání na konci druhé třetiny, kdy se sedmou trefou sezony blýskl Matyáš Macas. Poruba nepřipustila komplikace, když v poslední části hry opět vedla o tři branky. V závěru duelu Chrudim kosmeticky upravila skóre, a to z hole Tomáše Jaši.