středa 27.01.2016, 18:30

HC LitomyšlHC Chrudim

7:2 (2:1 3:0 2:1)

Chrudimští hokejisté v druhém utkání propadli. Litomyšl vede už 2:0!

Hráči Chrudimi jeli do Litomyšle s jednoznačným cílem. Odčinit ztrátu z prvního zápasu a srovnat stav série na 1:1. To se jim ale hrubě nevyvedlo a po sedmibrankovém přídělu budou v neděli bojovat o zachování naděje na postup do semifinále.

HC Litomyšl:

Misiorz-Lustyk, Ondráček, Skalník, Švec Štepán, Fajfr, Starý- Šeda, Pilavka, Dvořák, Skoumal, Švec Matěj, Hynek, Jankovský, Sokol, Budina, Vomočil

Ament (30. Chalupa)-Budinský, Vágner, Machač, Dvořák, Procházka, Seidler - Zrůst, Brožek, Polák Jiří, Kišš, Karásek, Dobiáš, Novák, Cvrček, Králíček, Kohoutek, Polák Jan

Diváci: 353

Chrudimští šli stejně jako v prvním čtvrtfinálovém zápasu brzo do vedení, když se už ve druhé minutě prosadil Dobiáš. Domácí však znovu ještě do přestávky otočili skóre ve svůj prospěch, trefili se Skoumal a Pilavka. Ve druhé části pak Litomyšl rozhodla o svém vítězství, když dokázala třikrát skórovat. Chrudimští nepovedené utkání už jen korigovali brankou Králíčka. Litomyšl tak v sérii, která se hraje na tři vítězství, vede 2:0 a pro chrudimské hráče to znamená jedno jediné. V neděli musí na svém ledě uspět, jinak pro ně letošní play-off končí.