6:0 (4:0,2:0,0:0)

EC Red Bull Salzburg:

A. Lamp (V. Ankirchner) — J. Kauhanen, F. Baumann, J. Gruber, A. Rebernig, M. Lexer, R. Gruber — M. Wurzer, N. Samanski, A. Gesson, N. Juric, F. Kerbel, E. Pul, B. Bürgelt, E. Veilands, M. Mackner, D. Simek, I. Zelenov, V. Zelenov

M. Kadlc (J. Červinka) — J. Sopoušek, O. Beran, E. Pazdera, M. Dvořák, M. Kubant, M. Vaníček, V. Vašíček — P. Štrup, J. Štěpánek, J. Pilař, F. Hiemer, M. Macas, J. Pirner, O. Jirout, F. Vašek, J. Novák, D. Dostál, D. Matýs, T. Jaša

Branky a nahrávky: 3. Wurzer (Juric, Samanski), 11. Veilands (Rebernig, Mackner), 12. Samanski (Lexer, Rebernig), 18. Zelenov (Pul, Rebernig), 37. Pul (Gesson, Zelenov), 39. Juric

Rozhodčí: A. Huber, Wimmler – J. Huber, Hesina

Vyloučení: 5:8

Využití: 3:0

Střely na branku: 48:28 (22:6, 13:11, 13:11)

Diváci: 30

Stadion: Red Bull Salzburg Academy

Salcburk rozhodl utkání s Chrudimí hned v první třetině. Již ve třetí minutě poslal rakouský celek do vedení Maximilian Wurzer, Red Bull následně využil dvě přesilové hry a do druhé části si nesl čtyřbrankový náskok. Na konečných 6:0 zvyšoval ve dvojnásobné početní převaze Niksa Juric.