čtvrtfinále, čtvrtek 14.03.2024, 17:45

HC ChrudimPiráti Chomutov

2:3 (1:2,1:0,0:1)

M. Netušil (Š. Pavlík) — F. Koudelka, M. Drahoš, T. Valkoun, J. Šurc, M. Neruda, T. Šanc, Š. Řivnáč — Š. Dvořák, T. Dvořák, R. Štěpnička, S. Kopecký, M. Kafka, Z. Kasal, L. Mandys, Š. Smékal, J. Kábele, F. Paulus

Piráti Chomutov:

D. Civiš (S. Pešout) — Š. Kříž, M. Beran, M. Malcovský, J. Procházka, M. Havlík, J. Matýšek, A. Pokorný — F. Nastoupil, P. Jáchym, S. Peksa, D. Váňa, B. Novák, F. Havlíček, D. Beran, J. Čermák, D. Horák, I. Kariakin

Branky a nahrávky: 13. Paulus (Štěpnička, Šurc), 35. Paulus (Štěpnička, Mandys) – 10. Novák (Nastoupil, Malcovský), 18. Novák (Nastoupil, Peksa), 60. Peksa (Novák, Horák)

Diváci: 105

Stadion: Zimní stadion Chrudim

Ohlasy

Čekali jsme, že první utkání play-off bude těžké, a to se také potvrdilo. Chrudim na nás byla připravená, snažila se hrát do těla a navíc měla za zády podporující fanoušky. Kluci první třetinu zvládli. Byla škoda vyrovnávacího gólu na 2:2 ve druhé třetině, po kterém se nám trochu sesypala hra. V kabině jsme si řekli, že se chceme vrátit k našemu hokeji, což se nám povedlo. Rozhodující gól jsme si nechali na poslední minutu. Teď už se připravujeme na další zápas v sobotu, kdy budeme chtít sérii ukončit.