Archiv

Změna na střídačce A-týmu! Muže převezme od nové sezóny Tomáš Topol.

Po dvou letech, co trenér A-týmu HC Chrudim trénoval i jinou kategorii angažovalo vedení nyní již bývalého trenéra finalisty z Nového Města nad Metují, Tomáše Topola. Po konci působení dlouholetého trenéra Jiří Poláka a jeho odchodu k rivalovi do Chocně, bylo do poslední chvíle vždy otázkou, kdo bude týmu ze střídačky velet. V sezóně 2022/2023 se role ujal Petr Čáslava a o rok později zase Marek Dvořák. Oba si přitom nevedli vůbec špatně a ve velké ligové konkurenci dovedli tým vždy do play-off a celkově z toho bylo v obou případech pěkné 6. místo. 

Trenérský tým mládeže dozná do nové sezóny několika změn

Hokejová sezóna 2023/2024 je již pár dnů minulostí a pomalu, ale jistě se začíná s přípravami na tu nadcházející. Co se týká materiálního zajištění, tak během následujícího týdne se bude dokončovat příprava venkovní mobilní tělocvičny před zimním stadionem, tak aby ji mohli začátkem května začít naplno využívat mládežnické týmy HC Chrudim v rámci svého tréninku na suchu. Změny přicházejí na postech trenérů jednotlivých kategorií klubu. 

Chrudimští hokejisté vyrazili díky vám a Kauflandu na turnaj do Chomutova

Puky pomáhají…to v Chrudimi víme, a tak díky Vám mohl dnes tým mladých hokejistů vyrazit na dvoudenní turnaj do Chomutova. První utkání odehráli naši borci doplněni o kamarády z okolních týmů proti Berounu a domácímu Chomutovu. Součástí byly i dovednostní soutěže, kdy každý hráč v týmu přispěl svým výkonem ke konečnému umístění v základní části. Zítra čeká kluky další dva souboje s týmy, které se umístily na stejných příčkách jako naše orlice.

Chrudimských “sedm statečných” se na ledě Moravské Třebové utkalo s týmem Lanškrouna.

Orli a Orlice se potkali minulý víkend ve vzájemně vyrovnaném posledním utkání Souteže 3. tříd Pardubického kraje, který neměl ani vítěze, ale ani poraženého. Kluci si odvezli plno zážitků a dobré nálady, kterou budou potřebovat, neboť na rozdíl od odpočinku s blížícím se koncem sezóny čeká ročník 2015 “pár” těžkých turnajů.

V pátek 22. března se uskutečnil již 29. reprezentační ples HC Chrudim

Hokejisté vyměnili svou výstroj za společenský oděv a vyrazili společně s fanoušky, trenéry, manželkami, přítelkyněmi, kamarády, bývalými spoluhráči a také rodiči chrudimských mladežníků do nedalekých Bylan. Celým večerem provázela skvěle hrající skupina Los Playboys. Obrovský DÍKY patří také sponzorům, kteří napomohli tomu, aby se ples mohl uskutečnit a také se postarali o bohatou tombolu. Budeme se těšit zase za rok!

Chomutov odvrátil vyřazení jasnou výhrou a pro náš dorost tak sezóna končí

Po pádu z extraligových vod si Chomutov podmanil západní skupinu zcela po právu o deset bodů. Do play off šli Piráti dobře naladění, ale proti nim stála Chrudim, která si zajistila vyřazovací boje na poslední chvíli. Že by ale nemuselo jít o sérii Davida s Goliášem, napověděla základní část, kdy rozhodovaly samostatné nájezdy a výkony brankářů. 

Dorost odvrátil v Chomutově vyřazení z play-off a vynutil si rozhodující utkání

Chrudimští dorostenci v úvodním čtvrtfinálovém utkání na domácím ledě podlehli Pirátům z Chomutova těsně 3:2. O výhře hostujícího týmu ve čtvrtek rozhodl soupeř gólem v poslední minutě. Času na vyrovnání se s krutou porážkou nebylo mnoho, protože již v sobotu čekalo svěřence trenéra Petra Čáslavy odvetné utkání na severu Čech. 

Hokej v Chrudimi a okolí ještě neskončil! Na koho se můžete jít podívat?

Chrudimskému A-týmu již bohužel sezóna skončila, když ve čtvrtfinálové sérii muži nestačili na silnou Novou Paku a vypadli v poměru 2:0 na zápasy. To však neznamená, že hokejový příznivci nemohu na hokej již chodit. Minimálně všechny naše mládežnické kategorie před sebou mají ještě několik utkáních na domácím zimním stadionu.

Minihokejisté byli fandit Dynamu

Jelikož naše “áčko” do bojů v letošním Play-off už nezasáhne, hledali mladí hokejisté ročníku 2015 motivaci do závěru sezóny jinde, než na našem zimním stadionu.

HC Chrudim Vás srdečně zve na 29. reprezentační hokejový ples

Přijďte si v pátek 22. března užít do sálu v Bylanech skvělý společenský večer. Hokejisté tentokrát vymění svou hokejovou výstroj za společenský oděv. Těšit se můžete kromě skvělé hudby také na bohatou tombolu, občerstvení a taneční parket. Vstupenky nakupujte v hokejovém obchodě Hejduksport přímo na zimním stadionu. Pro případné dotazy nebo bližší informace neváhejte kontaktovat Tomáše Langra (+420 721 140 932). Tak na nic nečekejte a zajistěte si svůj lístek s předstihem. Těšíme se na Vás!

Ročník 2016 se zúčastnil turnaje v minihokeji ve Žďáře nad Sázavou

Nejmladší chrudimští hokejisté ročníku 2016 v sobotu 2. 3. 2024 sehrál turnaj v minihokeji na zimním stadionu ve Žďáře nad Sázavou. Svěřenci trenérů Jiřího Marvana a Radka Velinského vybojovali krásné 5. místo v konkurenci osmi týmu. Chrudimští hokejisté se potkali v rámci turnaje s týmy s kterými se během sezóny v rámci Pardubického kraje nesetkávají. Změřili tak síly s velice silnými soupeři jako je Dukla Jihlava, Lvi Chotěboř, Světlá nad Sázavou nebo domácí Žďár nad Sázavou. Kluci nikomu nic zadarmo nedali a na ledě makali jak o život.

Chrudimi zůstává po prohře na ledě Nové Paky brána do semifinále uzavřena

Odvetné čtvrtfinálové utkání odehráli chrudimští hokejisté na zimním stadionu v Nové Pace ve středu 28.2. od 18,00 hodin. Po prvním vzájemném střetnutí se na listinu zraněných hráčů k Nicolasovi Langrovi, Vojtěchovi Felcmanovi a Michaelu Urbanovi připojil nejlepší střelec týmu po základní části Zdeněk Pavlík a také zkušený útočník Dárius Brožek. Trenér Marek Dvořák tak povolal do akce hned pětici juniorů. Úkol byl jasný. Pokud si chce Chrudim udržet naději na postup, tak musí na ledě soupeře zvítězit. 

Chrudim v prvním čtvrtfinálovém utkání nestačila na Novou Paku

Chrudimští hokejisté měli v prvním utkání díky lepšímu umístění po základní části výhodu domácího prostředí, a dopředu je hnaly zaplněné tribuny. Od úvodního vhazování bylo jasné, že se bude hrát rychlý hokej.

Jak vidí dosavadní průběh sezóny chrudimský fanklub?

Vrchol sezóny je za dveřmi a již v neděli začínají na domácích stadionech lépe se umístěných týmů vyřazovací čtvrtfinálové boje. Mezi týmy, které zahájí sérii na domácím ledě je i HC Chrudim. Fanoušci tedy za svým týmem nemusí nikam cestovat, i když v případě těch chrudimských to zas tak velký problém nebude. Nevynechali totiž žádné z venkovních utkání a svůj tým podpořili také v daleké Moravské Třebové, Náchodě či Trutnově. Rozhovor trochu z jiné strany nám před play-off poskytl hlavní člen Fanclubu HC Chrudim přezdívaný Šíš@.

3v1: Rozhovor s kapitánem, trenérem a nejlepším střelcem A-týmu před play-off

Základní část krajské ligy je již minulostí a osmička nejlepších týmů se již plně koncertuje na play-off, které ani letos nebude bez účasti HC Chrudim. Bojovat o co nejlepší konečné umístění v rámci vyřazovacích bojů bude opět po roce i kapitán chrudimských hokejistů Václav Novák. Ten společně s nejlepším střelcem týmu Zdeňkem Pavlíkem a hlavním trenérem A-týmu Markem Dvořákem, zodpověděl pro naši redakci pár otázek před blížícím se play-off.

Zobrazeno 1–15 z celkem 1297

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton


Hejduk Sport


sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv