Archiv

Vyrovnané a bojovné utkání skončilo těsnou prohrou A-týmu

Chrudimští hokejisté vstoupili do nového ročníku Východočeské ligy domácím utkání proti Trutnovu, tedy týmu s kterým jsme se v minulé sezóně ani jednou nepotkali. Nicméně kvality soupeře potvrzovalo loňské umístění, kdy celek z Podkrkonoší vyřadil v osmifinále silnou Novou Paku, či kádr plný zkušených hokejistů a to i z nejvyšší české hokejové soutěže.

Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne!

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku a zvýšit tak popularitu tohoto sportu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě zprostředkování hokejových zážitků divákům nabízí služba také možnosti růstu jednotlivých klubů! 

Odvetné přípravné utkání zvládl opět lépe soupeř

Ve středu na chrudimském zimním stadionu sehráli muži své první utkání sezóny. V rámci přípravy na sezónu přijeli hokejisté z Nového Bydžova. Oba týmy nastoupily v lehce pozměněných sestavách oproti prvnímu střetnutí před týdnem. Z utkání se opět radoval soupeř, který stejně jako v prvním vzájemném měření sil otočil vývoj utkání na sovu stranu v poslední dvacetiminutovce. 

Ročník 2015 odehrál turnaj ve Dvoře Králové nad Labem

Poslední příprava před ostrým startem, tak by se dal zhodnotit dnešní turnaj ve Dvoře Králové nad Labem, kterého se zúčastnili chrudimští mladí hokejisté z ročníku 2015. Do turnaje náš tým doplněný čtyřmi kamarády ze sousedních Pardubic nenaskočil příliš optimisticky.

Výzva! Podpořte nákupem v Kauflandu chrudimskou hokejovou mládež.

Výzva pro příznivce našeho hokejového klubu! Podpořte naši hokejovou mládež HC CHRUDIM v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland ze své iniciativy na podporu českého hokeje.

Muži vstoupí do Východočeské ligy jen s drobnými změnami na soupisce

Ostrý start soutěž se pomalu, ale jistě blíží. Většina týmů již představila své soupisky a je nutno dodat, že kvalita soutěže se opět zvýší. Chrudimský A-tým jde už řadu let svou vlastní cestou a v nové sezóně postaví opět tým poskládaný z velké části z odchovanců, případně z hráčů s blízkým vztahem ke klubu, či městu. Po velké obměně kádru v uplynulé sezóně se letos opět žádné větší pohyby neuskutečnily. Přehled změn na soupisce mužů představujeme přehledně níže v článku.

A-tým v prvním přípravném utkání prohrál. Bydžov rozhodl až ve třetí třetině!

Dlouhé čekání na hokejové utkání HC Chrudim bylo ve středu 13. září ukončeno. Chrudimští hokejisté se vydali k prvnímu přípravnému utkání na led do Nového Bydžova. Zatímco vicemistr z minulé sezóny nasadil do utkání své nejlepší hráče, tak na straně hostů se dnes neobjevila celá řada zkušených a produktivních hráčů z minulé sezóny a tak prostor dostali jiní, včetně dvou chrudimských juniorů. Premiéru mezi dospělými si odbyli útočníci Ondřej Jirout a Matyáš Macas. 

Chrudimské juniory a dorostence čekají v pátek první ligová utkání!

Přípravné období bylo dlouhé zejména pro dvě nejstarší chrudimské mládežnické kategorie. Junioři a dorostenci nejprve absolvovali dva měsíce intenzivních tréninků na suchu a po krátké pauze se začátkem měsíce srpna vydali na ledovou plochu zimního stadionu v Chrudimi, kde trénovali často i dvoufázově. K tomu všemu se přidala velká porce přátelských utkání. Nyní už obě kategorie vyhlíží ostrý start nové ligové sezóny. 

Hráči ročníku 2014 si zpestřili přípravné období v Rakousku

O uplynulém víkendu vyrazili kluci z ročníku 2014 i s rodiči na sportovně kulturní víkend do Rakouska. Dobrodružství pro ně naplánoval trenér Tomáš Poloprudský, který hrál profesionálně ve Vídni a ta se stala na dlouhá léta jeho druhým domovem.

Tradiční turnaj se opět vydařil. Děti si užily zábavu také na dětském sportovním dnu.

Tradiční turnaj minihokejistů s názvem Memoriál Tomáše Meduny doplnil fotbalový turnaj a také dětský sportovní den HC Chrudim. Poháry pro zúčastněné týmy přišel předat osobně starosta města Chrudim pan František Pilný.

Hráči ročníku 2009 nasázeli během tří přípravných utkání 53 branek!

Hráči kategorie 9. třídy již odehráli sérii přátelských utkání. Zatím se jim daří skvěle. O čemž vypovídá především skóre z dosavadních tří odehraných utkání, které je ve prospěch chrudimských borců a to 53:8.

Muži se v přípravě utkají dvakrát s vicemistry z Nového Bydžova

Prověrku před nadcházející hokejovou sezónou pro hokejisty chrudimského A-týmu zajistí dvě přípravná utkání s hokejisty Nového Bydžova. Mimo to sehraje hlavní chrudimský tým také modelové tréninkové utkání, což díky širokému kádru nebude problém. 

A-tým začne novou sezónu trojutkáním na domácím ledě, následovat bude okresní derby v Hlinsku!

Chrudimský A-tým zná již rozpis utkání na novu hokejovou sezónu 2023/2024. Nový soutěžní ročník nabídne v základní části celkem 34. hracích kol. Díky pozměněnému formátu soutěže v prvním kole narazíme na Draky z Trutnova, tedy tým s kterým jsem se v minulé sezóně ani jednou nepotkali. Následovat budou ještě dvě utkání na domácím zimním stadionu a to proti Moravské Třebové a Chocni. K prvnímu utkání na ledě soupeře chrudimští hokejisté vyrazí k okresnímu rivalovi do Hlinska. Kompletní rozpis utkání naleznete zde. Změny v termínech a časech jednotlivých utkání však mohou před začátkem soutěže ještě nastat. 

V Chrudimi se v rámci přípravy představí partnerský extraligový tým

Chrudimský zimní stadion bude ve čtvrtek 10. srpna od 19,00 hodin hostit první přípravné utkání extraligového týmu Dynamo Pardubice, který se utká proti svému rezervnímu družstvu nastupujícímu v druhé nejvyšší soutěži, Chance lize. Fanoušci se kromě atraktivního hokeje mohou těšit také na bohatý doprovodný program, včetně autogramiády tří hráčů ze zkušenostmi z NHL. Jmenovitě se vám před utkáním podepíše Aleš Hemský, Filip Zadina nebo Tomáš Nosek. Lístky jsou stále v prodeji zde. Tak pomozte hned na úvod sezóny zaplnit náš krásný zimní stadion a užijte si hokejové odpoledne, fanozóna před chrudimským zimním stadionem bude otevřena už od 17,00 hodin.

Rozhovor s trenérem mládeže Martinem Šejbou nejen o letní přípravě

Letní příprava chrudimských mládežníků před hokejovou sezónou se blíží do svého finiše a my si k dalšímu rozhovoru pro klubový web pozvali oblíbeného trenéra Martina Šejbu. Syn slavného a úspěšného hokejisty Jiřího Šejby působí u chrudimské mládeže v roli trenéra již druhou sezónu. Jeho odpovědi na otázky okolo letní přípravy mládeže, nebo jeho názory na trénování se dočtete v krátkém rozhovoru níže.

Zobrazeno 1–15 z celkem 1229

Partneři

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton

Strojírny Hedvikov
Hejduk Sport


Hejduk Sportonlajny.com 


www.czechicehockey.tv