Archiv

Letní příprava minihokejistů završena zaslouženou oslavou

Naši minihokejisté celý květen a červen pilně pracovali v rámci své letní přípravy, což neuniklo pozornosti trenérů. Za své výkony a chování si kluci a holky vysloužili své hokejové vysvědčení. Po konci posledního tréninku nechyběla ani pizza, meloun, něco dobrého k pití. 

A-tým HC Chrudim sehrál v rámci přípravy na novou sezónu dvě modelová fotbalová utkání

Na hřišti ve Svídnici se proti výběru “starších” hráčů postavil tým jejich “mladších” spoluhráčů. Zatímco před rokem ve Dřenicích zvítězil po penaltovém rozstřelu tým “mladších” tak letos obě fotbalová klání ovládli zkušenější borci.

Nábor mladých hokejistů a hokejistek je celoročně v plném proudu

Již třetím rokem u chrudimské mládeže spolehlivě funguje mistr světa z roku 2010 v podobě Petra Čáslavy. Bývalý profesionální hokejista se po konci své bohaté hráčské kariéry věnuje budoucím nadějím chrudimského hokeje. Současný šéftrenér mládeže HC Chrudim nám poskytl v průběhu probíhající letní přípravy krátký rozhovor. 

Hokejová euforie po zlatu z MS? Přiveďte i vaše děti na letní přípravu HC Chrudim!

Hokejová euforie po zlatu z MS? Přiveďte i vaše děti na letní přípravu HC Chrudim!

Národní hokejový tým před několika týdny dokázal neuvěřitelný husarský kousek, když získal z domácího mistrovství světa zlatou medaili! Emoce z vítězství stále rezonují celou zemí a nadšení pro hokej je na vrcholu. To je ten pravý čas, aby se i vaše ratolesti zapojily do tohoto úžasného sportu a zažily si ho na vlastní kůži! A co víte, třeba právě vy máte doma nového Davida Pastrňáka, Radka Gudase nebo Lukáše Dostála.

Pan Miloš Vavřička končí na pozici předsedy HC Chrudim

Po více než 20 letech se rozhodnul nepokračovat ve funkci předsedy výkonného výboru HC Chrudim pan Miloš Vavřička, který se v uplynulých letech zasloužil o správné fungování našeho klubu. Je potřeba vyzdvihnout jeho práci zejména v úvodu jeho volebního období, kdy se často sám staral o chod celé organizace. 

Proběhla valná hromada HC Chrudim

Dne 14. května 2024 proběhla valná hromada našeho hokejového klubu. Kromě zprávy o činnosti klubu, kterou přednesl stávající předseda pan Miloš Vavřička, byly její součástí i volby do výkonného výboru a revizní komise. Na základě výsledků těchto voleb byli do výkonného výboru zvoleni Ugo Dobiáš, Zdeněk Formánek, Alena Chaloupková, Tomáš Langr, Radek Prostřední, Jan Řivnáč a Bohuslav Souček. Do revizní komise byli nominováni David Cvrček, Milan Novák a Miloš Vavřička. 

Všechny mládežnické kategorie ladí formu na blížící se hokejovou sezónu v rámci suché přípravy!

Začátkem května zahájily mládežnické kategorie HC Chrudim letní dril, před blížící se hokejovou sezónou. Nový trenéři se hned pustili do práce s vervou a své svěřence vůbec nešetří. 

Úspěšný hokejový klub z České Třebové končí!

Po ztrátě hlavního sponzora se mistr Východočeské hokejové ligy HC Kohouti Česká Třebová odhlásil z dalšího ročníku. Předseda klubu Vladimír Vaněk v pátek po poledni oficiálně potvrdil konec Kohoutů na klubovém webu.

Na letní hokejovou školu 2024 zbývá posledních pár volných míst

Hokejový klub HC Chrudim zve všechny hokejové nadšence ve věku od 7 do 14 let na již tradiční Letní hokejovou školu, která se koná od 4. do 10. srpna 2024. Čeká vás týden plný zábavy, sportu, zdokonalování hokejových dovedností na ledové ploše zimního stadionu i na přilehlých sportovištích a mnohem víc. To vše za dohledu profesionálních trenérů v čele s mistrem světa z roku 2010 Petrem Čáslavou. 

Mladí chrudimští hokejisté přebrali výhru z podzimní soutěže Puky pomáhají!

Mladí hokejisté z HC Chrudim ročníků 2015 a 2016 si v úterý 29. dubna 2024 převzali šek v hodnotě 255 000 Kč na zlepšení vybavení pro trénink od společnosti Kaufland Česká republika. Hodnotný šek, který klub získal v podzimní soutěži "Puky pomáhají", předala do rukou malých hokejistů ředitelka prodejny Kaufland Chrudim paní Martina Repíková společně se zaměstnanci. Tento velkorysý finanční příspěvek, který dále zkvalitní podmínky pro naše mladé talenty, se podařilo získat jen díky vašim hlasům za nákup v Kauflandu. Za to vám patří obrovské DĚKUJI!

Pozvánka na valnou hromadu (14.5.2024)

Pozvánka na valnou hromadu, která proběhne v chrudimském muzeu v úterý 14.5. 2024 naleznete zde.

Trenérský tým mládeže pro sezónu 2024/2025 je nyní kompletní

Hokejový klub HC Chrudim s potěšením oznamuje příchod dvou mladých trenérů pro naši mládež. Kormidla těch nejmenších chrudimských hokejistů se chopí Matěj Odehnal a žákovské kategorie zase povede Aleš Steklík. Obě nové posily našeho trenérského týmu mládeže se na novou výzvu v podobě HC Chrudim těší a věří, že posunou mladé chrudimské naděje opět na vyšší úroveň. O změnách u nejstarších mládežnických kategorií jsme informovali v článku zde

Změna na střídačce A-týmu! Muže převezme od nové sezóny Tomáš Topol.

Po dvou letech, co trenér A-týmu HC Chrudim trénoval i jinou kategorii angažovalo vedení nyní již bývalého trenéra finalisty z Nového Města nad Metují, Tomáše Topola. Po konci působení dlouholetého trenéra Jiří Poláka a jeho odchodu k rivalovi do Chocně, bylo do poslední chvíle vždy otázkou, kdo bude týmu ze střídačky velet. V sezóně 2022/2023 se role ujal Petr Čáslava a o rok později zase Marek Dvořák. Oba si přitom nevedli vůbec špatně a ve velké ligové konkurenci dovedli tým vždy do play-off a celkově z toho bylo v obou případech pěkné 6. místo. 

Trenérský tým mládeže dozná do nové sezóny několika změn

Hokejová sezóna 2023/2024 je již pár dnů minulostí a pomalu, ale jistě se začíná s přípravami na tu nadcházející. Co se týká materiálního zajištění, tak během následujícího týdne se bude dokončovat příprava venkovní mobilní tělocvičny před zimním stadionem, tak aby ji mohli začátkem května začít naplno využívat mládežnické týmy HC Chrudim v rámci svého tréninku na suchu. Změny přicházejí na postech trenérů jednotlivých kategorií klubu. 

Chrudimští hokejisté vyrazili díky vám a Kauflandu na turnaj do Chomutova

Puky pomáhají…to v Chrudimi víme, a tak díky Vám mohl dnes tým mladých hokejistů vyrazit na dvoudenní turnaj do Chomutova. První utkání odehráli naši borci doplněni o kamarády z okolních týmů proti Berounu a domácímu Chomutovu. Součástí byly i dovednostní soutěže, kdy každý hráč v týmu přispěl svým výkonem ke konečnému umístění v základní části. Zítra čeká kluky další dva souboje s týmy, které se umístily na stejných příčkách jako naše orlice.

Zobrazeno 1–15 z celkem 1309

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton

https://nsa.gov.cz/ Hejduk Sport


sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv