BK Havlíčkův Brod

4:7 ((1:0, 1:5, 2:2))
Jiří Krejčík | | Ročník 2005

Domácí prohra s Havlíčkovým Brodem

Povzbuzeni výhrou v minulém utkání v Pardubicích vstoupili do domácího zápasu chrudimští starší žáci velmi dobře.

Branky a asistence:
Pilař (Zdeněk), Dubová (Dvořák M.), Štepánek (Pilař), Pirner

Sestava HC Chrudim:
Dalecká, Klas – Dvořák M., Procházka, Pražan, Zdeněk, Pilař, Pirner, Štěpánek, Pražan T., Ješina Chvojka, Dubová, Kašpárek, Severa

V první třetině se ujali vedení a vypracovali si další brankové příležitosti, které se nepodařilo proměnit. Vše vypadalo, že by si mohli připsat další bodový zisk. Nepochopitelný herní výpadek a třetina hrůzy v podobě druhé třetiny, kterou prohráli domácí 1:5, poměr sil na ledě výrazně změnil. Soupeř z rychlých brejků potrestal téměř každou hrubou chybu domácích hráčů a postupně otáčel vývoj utkání ve svůj prospěch. Ve zbytku zápasu to už byl jen velký zmar domácích hráčů. I když kluci bojovali, hrubé chyby a neproměněné šance lepší výsledek bohužel nepřinesli.