Redakce | | A-tým

A-tým odehraje středeční utkání proti týmu HC Spartak Polička v nedaleké Skutči

Hokejové kluby HC Chrudim a HC Skuteč spolu spolupracují již řadu let, a to především na úrovni mládeže. Talentovaní hráči ze Skutče dostanou příležitost zahrát si jednu z mládežnických ligových soutěží ve které má Chrudim své týmy a naopak hráči, kteří v chrudimských mládežnických kategoriích nenajdou potřebné herní vytížení mohou nastoupit za Skuteč. Důkazem toho je i hráč našeho A-týmu Jakub Cimburek, který svá hokejová mládežnická léta prožil především ve Skutči (Ligu juniorů hrál za HC Chrudim). 

Utkání má za cíl prohloubit spolupráci mezi oběma kluby, prezentovat chrudimský hokej v širším okolí a také nabídnout divákům ve Skutči utkání Krajské ligy, protože místní A-tým hraje okresní soutěž mužů. 

Věříme, že si co nejvíce fanoušků najde cestu na zimní stadionu ve Skutči a my se tak budeme moci opět spolehnout na podporu fanoušků, kteří jsou naším šestým hráčem. O výhodě domácího prostředí mluví i výsledky A-týmů, protože chrudimští hokejisté dokázali zatím ve všech domácích utkáních bodovat. 

PARTNEŘI

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton


Hejduk Sport


sportovistechrudim.cz


zrust.cz


tis-cr.eu


onlajny.com 

primator.cz 
nabor.rivnac.eu 

www.czechicehockey.tv 


www.czechicehockey.tv