Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost

Mladší dorostenci vyhráli vysoko v Jihlavě

17.09.2017 | Pavel Drahý

Velmi dobrý výkon celého mužstva, podpořený bezchybným brankářem Ševčíkem, který chytil i trestné střílení. Celý článek

Mladší dorostenci porazili Pelhřimov 26:1!

10.09.2017 | Pavel Drahý

Po 6 odehraných minutách bylo skóre 3:0 a bylo vidět jakým směrem se bude utkání ubírat a na jakém skóre se zastaví. Celý článek

Mladší dorost podlehl Kozlům po nájezdech

23.10.2016 | Jiří Fibiger

Soupeř začal utkání lépe a v první přesilové hře se dostal do vedení, vyrovnat se nám podařilo v závěru druhé třetiny, bez branek skončila poslední třetina a rozhodnout se muselo v samostatných nájezdech, ve kterých hosté vyhráli. Celý článek

Mladší dorost udolal Benátky

16.10.2016 | Jiří Fibiger

Ve vyrovnaném utkání rozhodla o konečném výsledku druhá třetina.Od začátku zápasu se obě družstva  soustředila na útok a to se také projevilo v počtu vstřelených branek. Celý článek

Mladší dorost rozstřílel Krkonoše!

09.10.2016 | Jiří Fibiger

Až na nesoustředěnost v začátku třetí třetiny hráči podali dobrý výkon podpořený vstřelenými góly, zápas si užili a zaslouží pochvalu. Celý článek

Archiv článků

TRY OUT 2017/2018
Tabulka KLM

Podrobná tabulka
Aktuální články

Videoreportáž z akce Týden hokeje na ZS v Chrudimi.

Chrudimští si poradili s Třebechovicemi pod Orebem

Hokejisté Chrudimi po Hronovu přivítali dalšího účastníka KLM Královéhradeckého kraje a byť i tentokrát zvítězili, a to dokonce s...

Týden hokeje HC Chrudim

Vážení přátelé, náš hokejový klub se letos zapojil do projektu "Pojď hrát hokej" organizovaný ČSLH, který má za cíl podpořit...