HC ChrudimHC Choceň

12:3 (2:1,2:0,8:2)
Redakce | | A-tým

A-tým si po vysoké domácí výhře vynutil rozhodující páté semifinálové utkání

Čtvrtý semifinálový zápas gólově otevřela Choceň, která byla v úvodu aktivnější a zaslouženě šla do vedení. Domácím se však povedl konec první třetiny, ve kterém zásluhou Hykla a Dobiáše skóre otočili a nastartovali chrudimský gólostroj.

D. Cvrček (F. Matoušek) — E. Pazdera, V. Pilař, D. Pejzl, M. Machač, T. Novotný, M. Kalous, M. Odehnal — P. Štěpánek, U. Dobiáš, J. Polák, Z. Pavlík, M. Haltuch, V. Novák, O. Karásek, M. Hykl, D. Cvrček, M. Kostka, P. Koreček, L. Hebek

HC Choceň:

M. Mahdal (J. Valenta) — A. Pazdera, S. Rudy, J. Škvor, M. Novák, V. Faltys, M. Šeda — M. Pulpán, M. Lichtág, L. Procházka, T. Půlpán, P. Vlček, M. Pilař, P. Prachař, L. Pilař, J. Krejza, D. Farkas, M. Hemský, M. Adámek

Góly a asistence: 16. Hykl (Machač, Hebek), 20. Dobiáš (Kalous), 22. Karásek (Haltuch), 24. Pilař (Machač, Cvrček), 46. Karásek, 48. Hykl (Hebek), 49. Odehnal (Štěpánek, Novák), 51. Hykl (Haltuch, Pejzl), 51. Polák (Kalous), 52. Koreček (Novotný, Karásek), 53. Kostka (Štěpánek, Novák), 55. Karásek – 10. Rudy (Pulpán, Procházka), 58. Pulpán (Pilař), 60. Pilař (Adámek, Pulpán)

Střely: 51:29