HC ChrudimHC Kohouti Česká Třebová

3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Zdeněk Formánek | | A-tým

Omlazená sestava na silný tým Kohoutů nestačila

Chrudimský A-tým se po vysoké domácí výhře proti Novému Městu nad Metují představil opět před domácími fanoušky. V rámci 11. kola nadstavby krajské ligy se hokejisté v dresu s orlicí na hrudi postavili v omlazené sestavě dosavadnímu lídrovi tabulky z České Třebové. V pohlednem zápase se zvládla kvalitnimu soupeři vyrovnat a do poslední chvíle sahala po bodech.

HC Chrudim:

F. Ament (F. Matoušek) — D. Secký, E. Pazdera, L. Budínský, D. Pejzl, M. Machač, T. Novotný, M. Kalous, M. Odehnal — Z. Pavlík, J. Polák, U. Dobiáš, V. Felcman, M. Haltuch, V. Novák, O. Karásek, D. Cvrček, M. Kostka, M. Kišš, M. Felcman, J. Plch

HC Kohouti Česká Třebová:

T. Vlk (M. Kraus) — V. Daněk, J. Schejbal, T. Sedlák, D. Blažej, D. Král, P. Jemelka, M. Šejba — L. Korhoň, M. Pavlovský, T. Prachař, V. Augustin, J. Fúzik, S. Ruda, J. Čada, V. Rozlílek, J. Semorád, K. Plášek

Góly a asistence: 21. Kišš (Machač, Dobiáš), 37. Plch (Kišš, Machač), 53. Plch (Machač, Dobiáš) – 15. Rozlílek (Semorád, Daněk), 24. Pavlovský (Sedlák, Augustin), 35. Rozlílek (Semorád, Šejba), 55. Schejbal (Korhoň, Semorád), 58. Pavlovský (Sedlák, Augustin)

Střely: 33:44