Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři opět těsně prohráli, tentokrát nestačili na pražskou Kobru

01.12.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Chrudimští junioři zahájili druhou polovinu sezóny na zimním stadionu Kobra Praha. Motivace a cíl byly před zápasem jasný, vyhrát za 3 body a přiblížit se alespoň o trochu k vysněnému play-off. 

Neděle 01.12.2019
 

HC Kobra Praha - HC Chrudim

4:3

(2:1, 1:0, 1:2)

Začátek utkání byl opatrný z obou stran. Do vedení šli domácí v 5. minutě. S odpovědí hosté dlouho nečekali a v 7. minutě se prosadil po skvělé individuální akci Daniel Hledík. Kobra si však své vedení vzala za necelé 2 minuty zpět. Další gól už diváci v úvodní třetině neviděli a do kabin se tedy šlo za stavu 2:1. Ve druhé třetině bylo na obouch stranách hodně vyloučených. Gól padl pouze jeden a to do Dosoudilovy svatyně, když se domácí prosadili v přesilové hře. Třetí třetina začala za stavu 3:1 pro Pražany. Chrudimští junioři, ale nic nevzdávali a často dostávali soupeře pod tlak. Toto úsilí vyústilo v kontaktní gól, který vstřelil Lukáš Hebek. Hosté se dál snažili o vyrovnání, to však stále nepricházelo. Místo toho domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek po trefě obránce Cichoně. Gól naděje pak ještě v 54. minutě vstřelil Hledík. Na víc se bohužel chrudimští junioři nezmohli. V závěrečné hře bez brankáře si dnes velmi aktvině hrající první formace vytvořila pár slibných šancí, avšak žádná se neujala. Naopak přišlo vyločení Hrdličky a naděje na výhru byly pryč. 

Branky a nahrávky: 6. Mucha (Káninský), 9. Zmeškal (Černý, Šálek), 25. Zmeškal, 49. Cichoň (Mucha, Káninský) – 8. Hledík (Hebek, Šťastný), 45. Hebek (Hledík), 55. Hledík (Heligr)

Vyloučení: 6:6 + Kubíček a Hrdlička (oba CHR) navíc 10 minut

Využití: 1:1

V oslabení: 0:0

Sestavy:

HC Kobra Praha: Ondrík (Dusil) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň – Výrut, Janiurek, Stupka, Ksandr, Káninský, Mucha (A), Skorčík, Sup, Šálek (C), Černý.

HC Chrudim: Dosoudil (Novotný) – Kubíček, Obr, Dubovčí, Heligr, Pejzl, Prýl – Hledík, Formánek (A), Langr (C), Cimburek, Felcman, Hykl, Hrdlička, Hebek, Pavlík (A), Šťastný.

Rozhodčí: Vokřál – Kučera, Nekvapil.

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Muži | Sobota 22.08.2020, 18:00
Přípravné utkání
VS.
Poděbrady - Chrudim
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Junioři | Pátek 18.09.2020
VS.
Kralupy n.V. - Chrudim
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Aktuální články
Rozlosování základní části KLM 2020/2021

Tým mužů odstartuje letošní ročník KLM v neděli 27. září zápasem s nováčkem z Poličky. I další tři následující zápasy odehrají...

 
Jízdní řád přípravných zápasů

Chrudimští hokejisté sehrají před startem soutěže šest přípravných utkání. Třikrát se představí na domácím stadionu a třikrát...

 
Závěr letní přípravy žákovských kategorií

Na závěr letní přípravy se vydaly žákovské kategorie do rekreačního střediska Tesla v Horním Bradle. Zde stráví 4 denní závěrečné...

 
RADOSTNÁ UDÁLOST
 
HC Chrudim pořádá tábor pro naše nejmenší naděje!
 
360° Challenge TOUR - Chrudim 2020
 
Týmu mužů začala letní příprava!
 
Výherci soutěže si dnes převzali odměny
 
Trénuje i juniorka a dorostenci
 
Foto: Mládežníci chrudimského HC pokračují v letní přípravě!
 
Odkazy
MAXI TIP
    
 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS