HC Kobra PrahaHC Chrudim

4:3 ((2:1, 1:0, 1:2))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři opět těsně prohráli, tentokrát nestačili na pražskou Kobru

Chrudimští junioři zahájili druhou polovinu sezóny na zimním stadionu Kobra Praha. Motivace a cíl byly před zápasem jasný, vyhrát za 3 body a přiblížit se alespoň o trochu k vysněnému play-off.

Začátek utkání byl opatrný z obou stran. Do vedení šli domácí v 5. minutě. S odpovědí hosté dlouho nečekali a v 7. minutě se prosadil po skvělé individuální akci Daniel Hledík. Kobra si však své vedení vzala za necelé 2 minuty zpět. Další gól už diváci v úvodní třetině neviděli a do kabin se tedy šlo za stavu 2:1. Ve druhé třetině bylo na obouch stranách hodně vyloučených. Gól padl pouze jeden a to do Dosoudilovy svatyně, když se domácí prosadili v přesilové hře. Třetí třetina začala za stavu 3:1 pro Pražany. Chrudimští junioři, ale nic nevzdávali a často dostávali soupeře pod tlak. Toto úsilí vyústilo v kontaktní gól, který vstřelil Lukáš Hebek. Hosté se dál snažili o vyrovnání, to však stále nepricházelo. Místo toho domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek po trefě obránce Cichoně. Gól naděje pak ještě v 54. minutě vstřelil Hledík. Na víc se bohužel chrudimští junioři nezmohli. V závěrečné hře bez brankáře si dnes velmi aktvině hrající první formace vytvořila pár slibných šancí, avšak žádná se neujala. Naopak přišlo vyločení Hrdličky a naděje na výhru byly pryč.

Branky a nahrávky: 6. Mucha (Káninský), 9. Zmeškal (Černý, Šálek), 25. Zmeškal, 49. Cichoň (Mucha, Káninský) – 8. Hledík (Hebek, Šťastný), 45. Hebek (Hledík), 55. Hledík (Heligr)

Vyloučení: 6:6 + Kubíček a Hrdlička (oba CHR) navíc 10 minut