Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři opět těsně prohráli, tentokrát nestačili na pražskou Kobru

01.12.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Chrudimští junioři zahájili druhou polovinu sezóny na zimním stadionu Kobra Praha. Motivace a cíl byly před zápasem jasný, vyhrát za 3 body a přiblížit se alespoň o trochu k vysněnému play-off. 

Neděle 01.12.2019
 

HC Kobra Praha - HC Chrudim

4:3

(2:1, 1:0, 1:2)

Začátek utkání byl opatrný z obou stran. Do vedení šli domácí v 5. minutě. S odpovědí hosté dlouho nečekali a v 7. minutě se prosadil po skvělé individuální akci Daniel Hledík. Kobra si však své vedení vzala za necelé 2 minuty zpět. Další gól už diváci v úvodní třetině neviděli a do kabin se tedy šlo za stavu 2:1. Ve druhé třetině bylo na obouch stranách hodně vyloučených. Gól padl pouze jeden a to do Dosoudilovy svatyně, když se domácí prosadili v přesilové hře. Třetí třetina začala za stavu 3:1 pro Pražany. Chrudimští junioři, ale nic nevzdávali a často dostávali soupeře pod tlak. Toto úsilí vyústilo v kontaktní gól, který vstřelil Lukáš Hebek. Hosté se dál snažili o vyrovnání, to však stále nepricházelo. Místo toho domácí odskočili opět na rozdíl dvou branek po trefě obránce Cichoně. Gól naděje pak ještě v 54. minutě vstřelil Hledík. Na víc se bohužel chrudimští junioři nezmohli. V závěrečné hře bez brankáře si dnes velmi aktvině hrající první formace vytvořila pár slibných šancí, avšak žádná se neujala. Naopak přišlo vyločení Hrdličky a naděje na výhru byly pryč. 

Branky a nahrávky: 6. Mucha (Káninský), 9. Zmeškal (Černý, Šálek), 25. Zmeškal, 49. Cichoň (Mucha, Káninský) – 8. Hledík (Hebek, Šťastný), 45. Hebek (Hledík), 55. Hledík (Heligr)

Vyloučení: 6:6 + Kubíček a Hrdlička (oba CHR) navíc 10 minut

Využití: 1:1

V oslabení: 0:0

Sestavy:

HC Kobra Praha: Ondrík (Dusil) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň – Výrut, Janiurek, Stupka, Ksandr, Káninský, Mucha (A), Skorčík, Sup, Šálek (C), Černý.

HC Chrudim: Dosoudil (Novotný) – Kubíček, Obr, Dubovčí, Heligr, Pejzl, Prýl – Hledík, Formánek (A), Langr (C), Cimburek, Felcman, Hykl, Hrdlička, Hebek, Pavlík (A), Šťastný.

Rozhodčí: Vokřál – Kučera, Nekvapil.

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS