Juniorka prohrála v Ústí nad Labem o jednu branku

25.11.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Chrudimští junioři v neděli vyjeli na led prvního Ústí nad Labem. V první třetině nejdříve vedli domácí. Hosté však díky brankám Hebka a Votavy získali vedení 2:1.

Neděle 24.11.2019

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim

V 18. minutě chrudimští junioři dostali možnost přesilové hry, která jim však nevyšla podle představ a místo navýšení náskoku inkasovali branku na 2:2. Po vyrovnané první třetině hosté změnili sestavu a hráli na dva centry. Chrudimští junioři se prezentovali velmi bojovným a srdnatým výkonem, který však k brance nevedl. Domácí Slovan byl ve druhé části přeci jen lepším týmem. V bráně Chrudimi však výborně chytal Matoušek, který za svá záda pustil jedinou střelu. Do závěrečné třetiny nastoupili junioři v původní sestavě a za stavu 3:2 z pohledu domácích. Vyrovnání se chrudimští dočkali hned ve 43. minutě, když se Kmoníček prokličkoval až do zakončení a svým prvním sezónním gólem srovnal stav utkání na 3:3. Domácí si vzali své vedení nazpět ve 47. minutě a Chrudim musela opět dotahovat. Vyrovnání přišlo v 50. minutě z hole Formánka. Ústečtí junioři si však přichystali odpověď ještě v té samé minutě. Tentokrát se už hosté na vyrovnání, i přes závěrečný tlak nezmohli. Přesně polovinu utkání už mají za sebou chrudimští junioři (18. utkání) ve kterých posbírali 19. bodů a náleží jim 6. místo v tabulce skupiny západ.

Využití: 0:1
V oslabení: 1:0

Branky a nahrávky: 10. Harkabus (Mareš), 18. Mareš (Harkabus, Janoušek), 38. Tot (Stuchlý, Harkabus), 47. Šindelář (Gottfried, Čermák), 50. Tot (Harkabus, Šindelář) – 11. Hebek (Hrdlička), 14. Votava (Tomin, Felcman), 43. Kmoníček (Felcman, Obr), 50. Formánek (Pavlík)

Sestavy:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Gottfried, Jarábek, Mareš, Šešina, Stuchlý (A), Polata, Štěpánek – Matloch, Hampl, Šindelář, Brandner, Harkabus (C), Janoušek (A), Tot, Čermák

HC Chrudim: Matoušek (Novotný) – Dubovčí, Hybeš, Obr, Prýl, Pejzl, Heligr, Odehnal, Votava, Tomin – Kmoníček, Felcman, Hrdlička, Hykl, Formánek (A), Cimburek, Pavlík (A), Hebek, Langr (C)
Rozhodčí: Knapík – Kába, Bublová