Junioři nedali Kobře ani jeden gól

03.11.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Na chrudimský zimní stadion zavítal v pátek tým z hlavního města HC Kobra Praha. V předchozích utkáních s tímto soupeřem chrudimští mladíci padli vždy až po prodloužení.

Pátek 01.11.2019

HC Chrudim - HC Kobra Praha

Z pátečního utkání však brali Pražané plný počet bodů za výhru 4:0. Domácím hráčům s Orlicí na dresu chyběl nejlepší střelec Daniel Hledík a to se zřejmě projevilo v koncovce, která byla v tomto utkání mizerná. Chrudimští vyslali ma bránu soupeře hned 35 střel, ale ani jedna neskončila gólem. Hostující tým, který měl lepší fyzické parametry v utkání využil svou silovou výhodu a diktoval tempo hry. Tři ze čtyř branek navíc hosté vsítili ve vlastním oslabení a tak si do Prahy z utkání odváží 3 body za výhru 4:0.

Vyloučení: 5:6 +Heligr (CHR) 5 + OK za faul kolenem, Sup (KOB) 5 + OK za faul kolenem
Využití: 0:1
V osalabení 0:3
Rozhodčí: Kopeček- Křivohlavý, Klouda