Těsná prohra s Dynamem Pardubice

08.10.2019 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci těsně prohráli s Dynamem Pardubice a poprvé v této sezóně nebodovali.

Sobota 05.10.2019

HC Chrudim - HC Dynamo Pardubice "B"

V sobotu krajští mladší žáci nastoupili doma proti Dynamu Pardubice. Byl to přímý souboj o první místo v tabulce. Začátek byl pro Chrudim parádní, po první třetině jsme vedli 2:0. Spokojeni byli i domácí diváci, protože jsme předváděli pěkný rychlý kombinační hokej. Ve druhé třetině jsme vedli ještě 3:0 a 4:1, ale pak Pardubice zavelely k obratu. Hosté snížili na 4:2 a dostali se do hry. My jsme přestali bruslit a vázla kombinace. Soupeř se dostával do velkých šancí. Do třetí části hry jsme nastupovali za stavu 4:3. Pardubice byly ale rozjeté a díky jednomu přísnému trestnému střílení a dvěma šťastným gólům odskočily o dvě branky. Deset minut před koncem jsme ještě snížili na rozdíl jednoho gólu, vyrovnat se nám už ale nepodařilo a 5:6 jsme prohráli.  I tak patří týmu pochvala za předvedený výkon.

Sestava: Pavlík, Kropáček - Kocourek, Bárta, Popílek, Hofman, Kment, Krbec, Sedlák, Řivnáč, Dvořák, Hron, Pavliš, Poláček, Vašíček, Vašíčková

Góly a asistence: Řivnáč (Popílek), Krbec (Poláček), Popílek (Řivnáč), Bárta, Hofman (Krbec)