V posledním utkání sezony vyhrál dorost v Lomnici nad Popelkou

22.03.2019 | Pavel Drahý

K poslednímu utkání sezony 2018-2019 jsme zajížděli do Lomnice nad Popelkou, kde jsme odehráli velmi kvalitní zápas. V sedmé minutě jsme se ujali vedení po střele od modré čáry.

Sobota 16.03.2019

HC Lomnice nad Popelkou - HC Dynamo "B" / HC Chrudim

(0:1 1:2 0:0)

Domácím se podařilo vyrovnat v 25. minutě, ale vedení jsme si vzali zpět ve 28. minutě a do konce třetiny vstřelili ještě jeden gól.  Poslední třetina po několika šancích na obou stranách už branku nepřinesla. Po odehrání základní části tým dorostu postoupil do finálové skupiny, kde se nakonec umístil v RLD díky horšímu skore na čtvrtém místě. Kluci si za celou sezonu zaslouží pochvalu. Velké díky patří i rodičům, kteří je podporovali po celou sezonu.

Branky: Joudal (Macas), Macas (Jirout), Kubant (Jakubec)

Využití: 0:0

Střely: 19:20

Rozhodčí: Touš- Mařan, Lukáč