HC ChrudimHC Polička

1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Nevyužité přesilové hry a bídná koncovka juniorů

V posledním utkání roku 2018 junioři podlehli Poličce. Hosté šli do vedení hned ve 2. minutě po individuální chybě domácího hráče. V čase 6:00 po využité přesilovce vedla Polička 2:0. Dohromady šest dvouminutových trestů nasbírali během první třetiny hosté.

My jsme využili pouze jedinou přesilovou hru a do kabin se šlo za stavu 1:2. Druhá třetina měla podobný scénář. Opět nám soupeř nabídl hodně přesilových her, ale tentokrát jsme nevyužili ani jednu z nich. Chrudimští junioři dělali z hostujícího brankáře hvězdu utkání. Zatímco my se v početních výhodách trápili, hráči Spartaku využili během druhé třetiny 1 ze 2 přesilovek. Do 3. třetiny jsme nastoupili s tím, že zápas obrátíme na svou stranu. Hosté však přestali být vylučovaný a na trestnou lavici jsme usedali my. Nejprve po faulu na hostujícího Kyncla vyfasoval domácí Jílek 5 + OK. Soupeř přesilovou hru opět využili. Poté ještě následovali dva dvouminutové fauly domácího hráče v útočném pásmu. Tentokrát Polička přesilovou hru nevyužila. V závěru utkání jsme se na srovnání nezmohli.

Gól a asistence: Prýl (Cimburek)
Vyloučení: 6:13 +Jílek (CHR) 5 + OK za zásah do oblasti hlavy a krku, + Prokopec (POL) 2 + 2 + 10 za hrubost