HC Dynamo Pardubice "B"HC Chrudim

5:3 ((0:0, 3:1, 2:2))
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Osmičky bojovaly v Pardubicích

Po velké bitvě jsme prohráli 5:3 s Dynamem Pardubice. Kluci podali v posledním mistrovském zápase výborný výkon, bohužel, na vítězství to nestačilo. I tak palec nahoru za předvedenou hru.

V posledním zápase sezóny jsme nastoupili na ledě Dynama Pardubice, které bezkonkurenčně vede tabulku mladších žáků krajské soutěže. Našim borcům patří čtvrtá příčka. Zápas nám nabídl velice pěkný hokej z obou stran. Hra byla vyrovnaná, po první třetině svítilo na tabuli skóre 0:0. V druhé části hry jsme si vybrali slabší chvilku a soupeř šel do dvougólového vedení. Na druhou přestávku se šlo za stavu 3:1. Ve třetí třetině jsme to stáhli na rozdíl jednoho gólu, ale Pardubice nám už po chvilce opět odskočily na 5:2. Stále se hrál pěkný hokej z obou stran, divákům se hra musela líbit. V závěru se nám podařilo ještě snížit, ale na vyrovnání jsme již neměli. Pardubice po právu vyhrály soutěž, ale my jsme jim dnes byli důstojným soupeřem.

Sestava: Pavlík – Vaško, Postupa, Řehořek, Sedlák, Pavliš, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Hron, Urválek, Řivnáč, Vašíčková

Góly a asistence: Vaško, Postupa, Postupa

Vyloučení: 2:4