S Pardubicemi jsme přišli o body jen těsně

24.01.2019 | Pavel Sedlák

V neděli jsme sehráli na domácím ledě zápas s Dynamem Pardubice. Po velké bitvě jsme prohráli těsně 4:5.

Neděle 20.01.2019

HC Chrudim - HC Dynamo Pardubice "B"

0:1, 0:3, 4:1

V neděli jsme sehráli na domácím ledě zápas s Dynamem Pardubice. První gól padl už v druhé minutě do naší sítě po malém důrazu před brankou. Jinak byla první třetina vyrovnaná, šance byly na obou stranách. V závěru prvního dějství jsme soupeře na delší dobu zatlačili do pásma, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Druhá část byla z naší strany nejslabší. Soupeř nám odskočil už o čtyři branky. Po druhé třetině jsme prohrávali hrozivých 0:4. Po domluvě trenéra o druhé přestávce, ale kluci nesložili zbraně a bojovali až do konce. Struhující třetí třetinou jsme se dostali zase do hry a stáhli na rozdíl jedné branky. Bohužel, vyrovnat se nám už nepodařilo a tak jsme o gól prohráli, 4:5. Všichni ale zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Sestava: Pavlík - Sedlák, Postupa, Vaško, Pavliš, Chalupník, Poláček, Dvořák Josef, Dvořák Štěpán, Řivnáč, Řehořek, Urválek, Vašíčková

Góly a asistence: Řehořek (Vaško), Vašíčková (Chalupník), Postupa (Poláček), Pavliš (Vašíčková)

Vyloučení: 2:2, TS PCE