Mladší žáci nestačili na Českou Třebovou

30.01.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme prohráli v České Třebové. Herně to nebylo úplně špatné, ale chyběla lepší produktivita a trochu štěstíčka.

Sobota 26.01.2019

TJ Loko Česká Třebová - HC Chrudim

2:0, 1:0, 1:0

Poslední lednový víkend jsme sehráli zápas na ledě České Třebové. Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel příliš dobře. V nástupu do utkání nás přibrzdilo několik přísných vyloučení. První gól jsme dostali v oslabení již v druhé minutě při malém důrazu před vlastní brankou. V zápase jsme rozhodně nebyli pasivní, byli jsme i více na puku, ale gól jsme dát nedokázali. Za to soupeř dokázal skórovat v každé třetině a tak z toho byla prohra 4:0.

Sestava: Pavlík, Vašků – Hron, Postupa, Vaško, Sedlák, Pavliš, Chalupník, Poláček, Stodola, Vokolek, Bahenský, Dvořák Štěpán, Řivnáč, Řehořek, Urválek, Vašíčková