Vybojovaná výhra v Chocni

18.12.2018 | Pavel Sedlák

V sobotu osmičky vybojovaly výhru 3:5 v Chocni. Převahu na ledě jsme měli od začátku, ale nechtělo to tam spadnout, nakonec se ale podařilo.

Sobota 15.12.2018

HC Choceň - HC Chrudim

0:1, 2:0, 1:4

K  předposlednímu mistrovskému zápasu v tomto kalendářním roce jsme nastoupili v Chocni. Ačkoliv trenér hráče burcoval, v hlavách asi bylo, že hrají s posledním týmem tabulky a tak vstup do zápasu nebyl přesvědčivý. Převahu jsme sice měli, ale gól se nám podařilo dát až v osmnácté minutě utkání. A tak se šlo do druhé třetiny s hubeným náskokem. Druhá třetina se nám moc nepovedla. Ve druhé minutě druhé části Choceň vyrovnala a o devět minut později šla do vedení. Druhou třetinu jsme prohráli 2:0. Po důrazné domluvě v kabině se hra našeho týmu zlepšila. V poslední třetině byla naše převaha znatelná, soupeř hrozil jen z občasných brejků. Podařilo se nám vyrovnat a v předposlední minutě jsme zápas rozhodli. Vítězství to bylo vybojované a možná o to více zasloužené. Měli jsme sice převahu, ale bylo znát, že chyběli naši nejproduktivnější hráči. Příští týden svedeme na domácím ledě přímý souboj o třetí místo v tabulce s Moravskou Třebovou.

Sestava: Pavlík, Vašků-Hron, Řehořek, Sedlák, Chalupník, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Vašíčková,Šmatera, Hrouda, Kratochvíl, Popílek

Góly a asistence: Urválek, Kratochvíl (Hrouda), Šmatera, Šmatera (Popílek, Dvořák Štěpán), Hron

Muži | Pátek 23.08.2019, 18:00

MAXI TIP

Tabulka KLM

Podrobná tabulka
Junioři si připisují první výhru v přípravě, na domácím ledě porazili SC Kolín

K druhému přípravném utkání vyrazili svěřenci trenéra Brázdy v sobotu odpoledne, kdy na domácím ledě přivítali SC Kolín.

Letní hokejový camp skončil

Pátečním odpoledním tréninkem skončil Letní hokejový camp, který na našem zimním stadionu probíhal celý týden.

Vstup do přípravy dopadl na jedničku - Chrudim vyhrála na ledě nováčka 2:1!

Chrudimští hokejisté vstoupili do přípravných zápasů výborně a na ledě nováčka 2. ligy - Nové Paky - zvítězili 2:1. Duel s daleko...

Letní hokejový camp začal. Mladé hokejisty přivítali Jan Kolář a Daniel Rákos!

V prvním přípravném utkání podlehli junioři Havlíčkovu Brodu

Permanentky na sezónu 2019/2020 v prodeji!

Příprava: Druholigový nováček, finalista KLM nebo největší aspirant na postup!

Extraliga juniorů v Chrudimi!

Hráčské a členské příspěvky na sezónu 2019/2020

Foto: Soustředění hokejistů ročníku 2010