Osmičky ze souboje s Dynamem vyšly naprázdno

22.10.2018 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme utrpěli vysokou porážku od Pardubic. Nutno ale dodat, že výsledek neodpovídá hře na ledě. Nebyla to rozhodně hra na jednu bránu, bohužel jsme šance neproměňovali a soupeř byl neomylný.

Sobota 20.10.2018

HC Chrudim - HC Dynamo Pardubice "B"

0:4, 0:2, 2:6

Po sérii utkání venku jsme nastoupili na domácím ledě proti Dynamu. Pardubice jsou na prvním místě tabulky bez ztráty bodu. Našim borcům patří druhá příčka, takže se dala očekávat velká bitva. Bohužel se nám příliš nedařilo. První gól padl v páté minutě do naší sítě a do konce první třetiny soupeř ještě tři góly přidal, 0:4. Druha třetina byla z naší strany nejpovedenější, ale i tak jsme obdrželi dva góly, 0:6. Hned na úvod třetí třetiny vstřelil Jirka Řehořek krásný gól od modré. Potom jsme ale dostali tři rychlé góly a naše hra se rozpadla. Góly padaly jen do naší sítě a nám už se podařilo jen korigovat výsledek druhým gólem. Celou hru se našim obráncům nedařilo dostatečně pokrýt soupeřovy hvězdy a čistit prostor před brankou. Hlavní rozdíl byl ale v zakončení. Pardubičtí kluci byli daleko efektivnější v koncovce. Je třeba říci, že výsledek je až příliš krutý. Na ledě se rozhodně nehrálo na jednu branku. I poměr střel pro nás nevyzněl nepříznivě. Pevně věříme, že příště to bude lepší.

Sestava: Pavlík, Vašků - Vaško, Postupa, Sedlák, Chalupník, Hron, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček - Vašíčková, Urválek, Řivnáč, Řehořek

Góly a asistence: Řehořek (Postupa), Poláček (Řehořek)