Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Po vítězství nad Pardubicemi, přišel zkrat juniorů v Hlinsku

07.10.2018 | Zdeněk Formánek ml.

V zápase o den dříve junioři po výborném utkání porazilo lídra tabulky z Pardubic. Ale každý zápas je jiný. To ví teď už i chrudimští junioři, kteří zajížděli na led do Hlinska. Někteří hráči už viděli jasný postup do nadstavbové skupiny a také jasnou výhru nad Hlinskem.

Sobota 06.10.2018, 17:00

HC Hlinsko - HC Chrudim

2:1

2:0 0:0 0:1

Po první třetině jsme prohrávali 2:0. Po individuálních chybách v obraně a nedůrazném zakončením útočníků. A to ještě hlinecký hráč neproměnil trestné střílení. S tímto výkonem nebyl spokojený hlavní trenér Brázda, a tak si hráči mezi první a druhou třetinou zacvičili. Ani to ale nepomohlo k tomu aby někdo z hráčů překonal hlineckého Sodomku. Šancí bylo dost, většinou času se hrálo v obraném pásmu domácích, ale ani jedna ze šancí nevedla ke gólu. A tak jsme doufali, že se střelcká smůla prolomý v poslední třetině. Domácí, kteří do utkání nastoupili v 11 hráčích kotouče už jen posouvali za modrou čáru a hrozili z brejků. Chrudimští však z velkého množství šancí skórovali pouze jednou. A tak po sladkém vítězství proti Pardubicím přišla hořká porážka od Hlinska. Ale takový je hokej... Tudíž se naše šance na postup trochu zmenšili, navíc jsme přišli o Luláše Sajdla, který ve druhé třetině po střetu se soupeřem utkání nedohrál.

Góly a asistence: Hykl (Jílek)
Tresty: 4:8
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Diváci: 76
Sestava: Matoušek (Novotný)- Švadlenka, Prýl, Voženílek, Votava, Kmoníček- Hykl, Formánek (C), Pavlata- Sajdl, Jílek, Hudec- Topolský, Topolská, Nalli- Svoboda

Týmu mužů začala letní příprava!

Už i nejstarší kategorii chrudimského HC začala příprava na nadcházející sezónu. Hlavnímu kouči Jiřímu Polákovi se hlásil téměř...