Chrudim si poradila s finalistou KLM Královéhradeckého kraje

16.09.2018 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté přivítali na svém ledě hráče Třebechovic pod Orebem a utkání patřilo zatím k tomu nejlepšímu v probíhající přípravě. Po vyrovnané bezbrankové první třetině získali domácí během té druhé převahu a zužitkovali ji ke vstřelení dvou branek. Hostům pro změnu patřila část třetí, ve které měli střelecky jednoznačně navrch (14:5), ale podařilo se jim skórovat pouze jednou ve 46. minutě. Dvoubrankové vedení si Chrudimští vzali zpět pět minut poté a to ubránili až do závěrečného hvizdu.

Foto tradičně ve Fotogalerii

Příprava | Neděle 16.09.2018, 18:00

HC Chrudim - SK Třebechovice pod Orebem

0:0 2:0 1:1