Příprava, středa 05.09.2018, 18:30

HC ChrudimHC Čáslav

4:4 (2:2 1:1 1:1)

Odveta proti Letcům z Čáslavi skončila remízou

Přátelské utkání proti silné Čáslavi slibovalo kvalitní podívanou. V první třetině se očekávání i naplnilo a k vidění byl rychlý hokej plný povedených akcí na obou stranách. Od začátku druhého dějství se však začalo na ledě přiostřovat a tento trend vydržel až do konce utkání. V něm si oba celky dvakrát vyměnily vedení, aby se nakonec rozešly smírně 4:4. Obrázky ze zápasu naleznete tradičně ve Fotogalerii.

Chalupa (od 32. minuty Cvrček Dom.) - Turčáni, Kalous, Brožek, Javůrek, Budínský, Seidler, Machač, Klement - Dobiáš, Haltuch, Polák Jan, Novák, Karásek, Cvrček Dav., Štěpánek, Kišš, Kopečný, Plch, Polák O., Koreček

HC Čáslav:

Svoboda (od 32. minuty Krištof) - Kůrka, Bílek, Borovanský, Muras, Sladký, Šulc, Janata, Křišťan, Pipek, Kraučuk, Skokan, Šlejtr, Ježek, Navrátil

Branky a asistence: 6. Machač (Plch), 19. Novák (Kišš, Turčáni), 32. Cvrček (Kopečný), 47. Kopečný (Cvrček) - 15. Bílek (Šulc, Pipek), 17. Sladký (Borovanský), 38. Janata (Skokan, Kraučuk), 47. Křišťan (Kůrka)

Vyloučení: 11:12 + Klement (Chrudim), Kraučuk, Sladký, Janata (všichni Čáslav) 10 minut OT