HC Choceň

6:6 (2:2 0:3 4:1)
Přemysl Štrup |

Deset statečných, odhodlaných, trenérská posila a výsledek je tu - z Chocně vezeme bod!

V neděli vyrazili kluci na utkání do Chocně. Náš tým, který se potýká celou sezónu a akutním nedostatkem hráčů se v kabině sešel pouze v devíti hráčích, protože jeden z nich, aniž by se omluvil, se prostě nedostavil.

:

Škorpík
Chalupník, Drahokoupil, Škůrek, Pazdera, Smejkal, Matys, Štrup, Kubant, Kopecký, Dvořák M.

Góly: Chalupník, Škůrek, Štrup, Pazdera, Kubant, Matys

Tohle se nesmí stát, když tým spoléhá v tomto počtu hráčů jeden na druhého, že se sejde a potom tohle!! Děkujeme tímto Matěji Dvořákovi z mladších žáků, který nám pomohl a patřil během k utkání k plnohodnotným hráčům a tým mohl tak vůbec utkání odehrát. Po příjezdu do Chocně byla hráčům představena nová posila realizačního týmu a to pan Luboš Prokop, který je stal novým trenérem a společně s Václavem Kulhánkem povedou tento tým. Pan Luboš Prokop byl v minulosti dlouholetým hráčem místního hokejového klubu. Kluci začali odhodlaně, nicméně po dvou chybách prohrávali 2:0. To je ale nepoložilo a v čase 19:57 vyrovnali na 2:2. V kabině se pak všichni povzbuzovali a řekli si, že to dneska zkusí. Druhá třetina byla super, kluci ji zvládli na výbornou a do kabin se šlo po druhém dějství za stavu 2:5. Když potom ve třetí třetině byl stav v čase 47:15 velice příznivý a to 3:6 v náš prospěch, začalo se rýsovat překvapení kola. Bohužel klukům už pak rychle docházely síly, ale makali naplno do konce, dva rychlé góly nás nalomili a konečný stav 6:6 je super, ale dva body byly na dosah, nevadí. Samozřejmě nesmíme zapomenout na jistotu za naší obranou, kterou byl gólman Filip Škorpík. Této ,,nedělní"partičce patří velký dík za výsledek a jeden z nejlepších výkonů v této sezoně, dokonce jsme měli i hlasité fanoušky v hledišti A slovo na závěr: ,,Kluci moc se mi váš výkon líbil a rád to s vámi zkusím"....Luboš Prokop, trenér HC Chrudim