HC Kohouti Česká Třebová

5:2 (1:0 3:1 1:1)
Přemysl Štrup |

Utkání v České Třebové si starší žáci prohráli díky čtyřminutové nepozornosti

O středečním svátečním dni vyjel náš tým na hřiště do České Třebové. Cílem bylo potvrdit stoupající výkonnostní tendenci ze sobotního domácího zápasu.

:

Kadlc, Makkai
Pazdera, Dvořák, Kubant, Chalupník, Kabelka, Škůrek, Kopecký, Ševčík, Macas, Jiroušek, Smejkal

Vyloučení: 7:4

Diváci: 37

Zápas byl dle trenéra Kulhánka naprosto vyrovnaný. Po první třetině za stavu 1:0 pro domácí, byl úkol jasný. Držet se soupeřem stále krok a využívat nabídnuté gólové šance a konečně přitvrdit hru, která je hodna hráčů této věkové kategorie. Nicméně během úvodních čtyř minut došlo k nekoncentrovanosti obou našeho týmu, kdy jsme inkasovali tři góly v krátkém časovém sledu po sobě a vzhledem k vyrovnanosti sil na ledě bylo de facto o zápase rozhodnuto. Stručně řečeno slovy trenéra: ,,zápas jsme si vyloženě prohráli sami“. Před branou soupeře i naší nám stále chybí důslednost v osobních soubojích a v tahu na branku. Nic naplat, šance na reparát bude v sobotu na domácím ledě proti rivalovi z Pardubic. A opět končíme slovy trenéra, tentokrát Václava Kulhánka: ,,Jsme tým mírumilovných hráčů, je třeba to co nejdříve změnit….