HC Chotěboř

0:8
Vít Kubant |

První příprava starších žáků skončila debaklem

První přípravný zápas za starší žáky kluci nezvládli. Do Chrudimi zavítal tým HC Chotěboř, předvedl jak se hraje „úplný hokej“ a deklasoval chrudimské mládí 0:8.

:

Kadlc, Škorpík, Štrup, Musílek, Pazdera, Vašek, Drahokoupil, Smejkal, Chalupník, Dvořák F., Kubant, Pirner, Dvořák Matěj, Dvořák Martin, Khom

HC Chotěboř:

Holcner, Stránský, Špitálník, Slanař, Kvaček, Vogel, Stránský, Bačkovský, Málek, Císař, Žižkovský, Nepokojová

Branky: 4.Bačkovský /Nepokojová/, 5.Bačkovský /Vogel/, 7.Bačkovský /Císař/, 10.Slanař, 35.Kvaček /Málek/, 46.Nepokojová, 58.Málek /Stránský/, 59.Žižkovský /Císař/

Diváci: 43

První zápas za starší žáky odehráli hokejisté tuto sobotu na domácím ledě proti již vyspělejším klukům z týmu HC Chotěboř. Hned od prvního vhazování bylo jasné, kdo bude dnes udávat tempo hry. Chrudimáci neměli dobrý pohyb ani obsazování hráčů. Netrvalo ani 8 minut a Vít Bačkovský už dokonal svůj hattrick. Po první třetině bylo již skóre nepříznivé 0:4. Domácí měli možnost výhody přesilové hry přenesené z první třetiny, ale k žádné velké akci se nepropracovali. I když se síly na ledě lehce vyrovnaly, chrudimští hokejisté nebyli schopni si vytvořit gólovou šanci a gól do hostující sítě nevsítili. Za to chotěbořští to stihli za druhou dvacetiminutovku dvakrát. Skóre tedy bylo po druhé třetině zastrašující 0:6. Ve třetí třetině byla domácí předváděná hra už lepší, nicméně dva góly z posledních tří minut dokonaly jasnou výhru mužstva HC Chotěboř 0:8.

Kluci mají, co zlepšovat, ať už na ledě nebo v posilovně, a zlepšení mohou předvést již příští neděli, kdy odehrajeme zápas na ledě týmu HC Jaroměř.