Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři prvním utkání v novém roce vyhráli, nadělili Kobře desítku

05.01.2020 | Zdeněk Formánek ml.

K nedělnímu utkání REDSTONE Extraligy juniorů na chrudimský zimní stadion přijela Kobra Praha. Začátek utkání se opozdil hned o několik minut, protože vedoucí hostujícího týmu zapomněl registraci jediného brankáře v Praze.

Neděle 05.01.2020
 

HC Chrudim - HC Kobra Praha

10:2

Do brankářské výstroje se tedy musel rychle nasoukat jeden z pražských útočníků. Chrudimským juniorům se tak naskytla výborná šance k zisku tří bodů. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí. Do druhé dvacetiminutovky nastoupila lépe Kobra, když hned v úvodní minutě vstřelila gól na 3:1. Domácí hráči však nepřipustili drama a přidali další góly do branky soupeře. Pod výsledným stavem 10:2 se velkou měrou podílel chrudimský útočník Jakub Cimburek, který v tomto utkání ukončil své čekání na první gól v sezóně nejlepším možným způsobem, zaznamenal HATTRICK. Desátý gól do branky hostů vsítil Fabio Nalli a byl to pro něj též první gól v sezóně. V chrudimské brance se vyznamenal opět Filip Matoušek, který musel čelit hned několika dobrým střeleckým pokusům Kobry.

Konečný stav (CHR x KOB): 10:2 (3:0, 3:1, 4:1)
Góly a asistence: Pavlík, Cimburek (Heligr), Hykl (Votava, Nalli), Dubovči, Cimburek (Šťastný), Hebek (Formánek), Cimburek (Pavlík), Šťastný (Pavlík), Hrdlička (Pejzl, Hebek), Nalli (Votava)
Vyloučení: 3:1
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0
Diváci: 53
Rozhodčí: Kratochvíl- Krejčí, Berger
Sestava: Matoušek (Dosoudil)- Kubíček, Heligr (C), Dubovči, Pejzl, Prýl, Hybeš, Obr- Šťastný, Pavlík (A), Cimburek- Hebek, Formánek (A), Hrdlička- Votava, Hykl, Nalli

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS