Junioři prvním utkání v novém roce vyhráli, nadělili Kobře desítku

05.01.2020 | Zdeněk Formánek ml.

K nedělnímu utkání REDSTONE Extraligy juniorů na chrudimský zimní stadion přijela Kobra Praha. Začátek utkání se opozdil hned o několik minut, protože vedoucí hostujícího týmu zapomněl registraci jediného brankáře v Praze.

Neděle 05.01.2020

HC Chrudim - HC Kobra Praha

Do brankářské výstroje se tedy musel rychle nasoukat jeden z pražských útočníků. Chrudimským juniorům se tak naskytla výborná šance k zisku tří bodů. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí. Do druhé dvacetiminutovky nastoupila lépe Kobra, když hned v úvodní minutě vstřelila gól na 3:1. Domácí hráči však nepřipustili drama a přidali další góly do branky soupeře. Pod výsledným stavem 10:2 se velkou měrou podílel chrudimský útočník Jakub Cimburek, který v tomto utkání ukončil své čekání na první gól v sezóně nejlepším možným způsobem, zaznamenal HATTRICK. Desátý gól do branky hostů vsítil Fabio Nalli a byl to pro něj též první gól v sezóně. V chrudimské brance se vyznamenal opět Filip Matoušek, který musel čelit hned několika dobrým střeleckým pokusům Kobry.

Konečný stav (CHR x KOB): 10:2 (3:0, 3:1, 4:1)
Góly a asistence: Pavlík, Cimburek (Heligr), Hykl (Votava, Nalli), Dubovči, Cimburek (Šťastný), Hebek (Formánek), Cimburek (Pavlík), Šťastný (Pavlík), Hrdlička (Pejzl, Hebek), Nalli (Votava)
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0