Krajští mladší žáci nestačili na Nové Město nad Metují

27.01.2020 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci nestačili na Nové Město nad Metují a prohráli 2:5.

Sobota 25.01.2020

HC Chrudim - TJ Spartak Nové Město nad Metují

Krajští mladší žáci nastoupili v sobotu k dalšímu utkání tentokrát proti Novému Městu nad Metují, které v nadstavbové části figuruje na posledním místě tabulky. Na ledě to ale znát nabylo. Hosté, hrající jen na dvě pětky, měli podařený vstup do zápasu a domácí museli dotahovat dvoubrankové vedení. Ačkoliv domácí dvakrát stáhli na rozdíl jedné branky, otočit zápas se jim nepodařilo. Nové Město se zejména ve třetí třetině jen bránilo, ale Chrudim na to nedokázala najít recept. Asi jediným pozitivem zápasu byla pěkná kombinace při hře ve vlastním oslabení, kdy Chrudim vstřelila svoji první branku.

Sestava: Kropáček, Vašků – Vach, Pavliš, Hron, Sedlák, Řivnáč, Staněk, Vašák, Novotný, Hofman, Vašíčková, Šulc, Bárta, Vašíček, Chalupník, Poláček

Góly a asistence: Hron (Pavliš, Sedlák), Vašák