Branky a asistence:
Kasal (Kopecký), Kopecký (Kasal), Kratochvil (Vrba)

Sestava HC Chrudim:
Novák – Urválek, Krejčík, Vašek, Řehořek, Vrba, Bahenský – Kasal, Kopecký, Krbec, Vaško, Postupa, Vlček, Kolář, Kratochvil, Bartok

Mladší žáci sehráli na domácím ledě s Mladou Boleslaví zápas, jaký bývá v poslední době zvykem. Kluci vstoupili do utkání velmi vlažně, bez pohybu a nasazení. Tomu odpovídal i výsledek první třetiny 0-3. Důrazná domluva o přestávce a po snížení na 1-3 se výkon podstatně zlepšil. Kluci začali lépe bruslit a kombinovat a výsledkem vstřelení dvou branek a vyrovnání zápasu na 3-3. V této časti byli chrudimští hráči lepší než jejich soupeř, vytvořili si řadu šanci i několik samostatných nájezdů, které se nepodařilo proměnit. Toho využil soupeř a proměněnou přesilovou hrou se 20 sekund před koncem druhé třetiny ujal opět vedení. V závěrečné třetině se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. To co se nepodařilo domácím se podařilo soupeři, který si pojistil své  vedení další využitou přesilovou hrou v závěru zápasu.