Tomáš Straka | | A-tým

Konec spekulacím - Chrudim do kvalifikace o druhou ligu nenastoupí!

Ještě před nedělním finálovým zápasem proti Chotěboři zbývá uzavřít jednu kapitolu právě končící sezóny. Tým Chrudimi byl už před jejím startem přihlášen jako jediný celek z KLM Pardubického kraje do kvalifikačních soubojů o třetí nejvyšší soutěž a jako vítěz základní části si právo účasti v ní i vybojoval.

Avšak vedení klubu se společně s trenéry A-týmu dohodlo, že do bezpochyby atraktivních soubojů o druhou ligu chrudimští hokejisté nenastoupí. Hlavním důvodem je současný stav kádru, který není díky nemocem, zraněním a pracovním povinnostem některých hráčů schopen odehrát v kvalifikaci důstojnou roli. Svůj podíl na odhlášení má i fakt, že hráči nesplnili základní cíl sezóny, kterým byl postup minimálně do semifinále play-off. Hokejový svaz už žádosti Chrudimských vyhověl.