Tomáš Straka |

Tým mladších žáků čeká zájezd do Švédska!

V termínu 9.3 až 17.3. 2016 se místní hokejový tým HC Chrudim – mladší žáci vydá na dlouho připravovaný hokejový zájezd do Švédska. Celá tato akce je výsledkem tříletého úsilí skvělé party rodičů za finanční i morální podpory. Tým mladších žáků odjede reprezentovat město Chrudim v polovině března 2016. Devítidenní zájezd bude mít převážně hokejový nádech. Mužstvo sehraje čtyři přátelská utkání s věhlasnými švédskými týmy. Dále se podívají a poznají místní kulturu a hlavně hokejové zázemí a styl tréninků švédských mladých hokejistů. Tento zájezd je pojat jako vyvrcholení sezony 2015-2016. Absolutní vrchol  je však jasný. Po návratu ze Švédska nás v termínu od 25-27.3.2016 čeká již III. Ročník Chrudim CITY CUP, kategorie mladších žáků. Celý zájezd do Švédska berou  hráči velice vážně a všichni včetně rodičů se velice těší a pevně věří, že budou klub HC Chrudim, město Chrudim a vlastně i Českou republiku   reprezentovat. Pro tento zájezd byly pro hráče vyrobeny dresy s motivem České republiky a HC Chrudim, aby všichni ve Švédsku věděli z jakého státu jsme a z jakého města pocházíme. Cílem celého zájezdu bude bezpochyby poznat švédský styl výchovy mladých hokejistů, navázat pokud možno přátelské vztahy se severskými týmy a s cílem někdy v budoucnu přivítat na našem turnaji. Je nutno podotknout, že celý zájezd by se neuskutečnil za maximální podpory většiny rodičů hráčů a sponzorů týmu, kterými jsou někteří rodiče a v neposlední řadě i nového sponzora týmu našich žáků, společnosti S&Ř, CH KOVO s.r.o. CHROUSTOVICE. Díky této firmě  celý tým, včetně fanoušků a realizačního týmu,  vyrazí na hokejový zájezd ve slušivých trikách a kšiltových čepicích.

Přemysl Štrup – vedoucí mužstva HC Chrudim mladší žáci

chovo
Z průběhu zájezdu Vám samozřejmě přineseme podrobnosti.