Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Elévům se na velkém hřišti daří

Osmičky odehrály během pátku a víkendu dvě utkání na celé hřiště a dvě utkání v minihokeji. Na svém kontě mají tři výhry a jednu porážku. Pěkný výkon.

V pátek osmičky odehrály doma přípravný zápas na celé hřiště s Chotěboří. Po celou dobu jsme byli na hřišti lepším týmem a tak jsme na konci slavili vysokou  výhra 15:1. V neděli část osmiček odehrála doma poslední mistrovská utkání v minihokeji s Lanškrounem a Moravskou Třebovou. Lanškroun jsme jasně přehrávali a porazili ho 14:6.  S Moravskou Třebovou už se nám tak dobře nevedlo. Moravská přijela s tím nejlepším, co má a nám se často nedařilo pokrýt všechny jejich hráče. Prohráli jsme 4:10. Naše kluky je ale třeba pochválit, protože i přes nepříznivý vývoj utkání se snažili makat až do konce. Druhá část osmiček odjela do Pardubic k zápasu na celé hřiště. Hrálo se ve velké hale a utkání bylo napínavé od začátku až do konce. Vedli jsme sice 1:4, ale na začátku třetí třetiny svítilo na kostce 7:5 pro domácí. Našim borcům se ale podařilo vyrovnat a osmnáct sekund před koncem jsme otočili zápas na naši stranu. Takže výhra nad Dynamem 7:8.